Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 8 września 2018, 14:20

Broken Age (triki) PC

Wstęp

Broken Age jest klasyczną przygodówką point-and-click, za której powstanie odpowiada studio Double Fine. Tytuł opowiada historię dwójki młodych ludzi, których z pozoru nie łączy absolutnie nic – Velli, która ma zostać złożona w ofierze, by zapewnić bezpieczeństwo rodzinnej wioski, oraz Shaya, mieszkańca stacji kosmicznej niańczonego przez komputer pokładowy. Oboje próbują wyrwać się z otaczającej ich rzeczywistości.

Triki do gry

Tryb 8-bit

Najpierw ustaw rozdzielczość na najniższą możliwą (640x480). Następnie gdy wybierzesz opcję Key Remapping w prawym dolnym rogu ekranu powinna pojawić się ikonka z Vellą i Shayem. Przypisz do niej dowolny klawisz. Gdy wciśniesz go podczas zabawy, wejdziesz w tryb 8-bit.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 8 września 2018