Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 6 września 2018, 16:24

The Wonderful 101 (kody) WiiU

Wstęp

The Wonderful 101 grą akcji stworzoną przez studio PlatinumGames. W tytule gracze obejmują kontrolę nad grupą obdarzonych nadnaturalnymi zdolnościami superbohaterów, których zadaniem jest uratowanie świata przed inwazją kosmitów. Na śmiałków czeka mnóstwo potężnych przeciwników do pokonania i zagadek do rozwiązania.

Kody do gry

Ukończ grę na dowolnym poziomie trudności. Gdy rozpoczniesz kolejną kampanię, będziesz mógł odblokowywać grupy superbohaterów wprowadzając w ściśle określonych miejscach (ich listę znajdziesz poniżej) następującą kombinację przycisków:

Przytrzymaj ZR i wciśnij kolejno góra > dół > góra > prawo > lewo > X > B > Y > A

Uwaga! Musisz pamiętać, że aby odblokować kolejne grupy musisz mieć odpowiednią liczbę O-parts (cztery pierwsze ekipy kosztują 1000000 O-parts, a ostatnia 2000000). Kwota zostanie odliczona po wpisaniu kodu. By zachować bohaterów musisz kontynuować grę aż do punktu zapisu.

Gdzie wpisać kod?

Drużyna do odblokowania

Pozycja startowa w Prologu

Wonder-Captain, Wonder-Scarf, Wonder-Gramps

Podczas epilogu, zaraz po odcięciu pierwszego samochodu

Wonder-Goggles, Poseman, Wonder-Director

Operacja 009-B, pozycja startowa w bitwie z generującym tarcze urządzeniem

Prince Vorkken, Chewgi, Immorta

Operacja 006-B, podczas bitwy z Laambo, na zachód od miski z makaronem

Wonder-Daddy, Wonder-Future, Wonder-Red (Emeritus)

Na samym początku Operacji 001 (na zewnątrz szkoły)

Bayonetta, Jeanne i Rodin

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 6 września 2018