Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Kody i triki 6 września 2018, 16:22

Star Wars: Uprising (triki) AND, iOS

Wstęp

Star Wars: Uprising jest przeznaczoną na urządzenia mobilne grą RPG z modelem walki charakterystycznym dla hack'n'slashy. W tytule wcielamy się w bohatera, który stara się powstrzymać odradzające się siły Imperium po wydarzeniach znanych z Powrotu Jedi. Tytuł kładzie duży nacisk na funkcje sieciowe.

Triki do gry

Odblokowywanie frakcji

Aby odblokowywać kolejne frakcje musisz zdobyć ich zaufanie w trakcie pokonywania trybu historii. W grze są trzy główne stronnictwa - Trade Spine League, Rebel Alliance oraz Ivax Syndicate.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 6 września 2018