Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Kody i triki 24 sierpnia 2018, 16:31

Citizens of Earth (triki) PC, PS4, WiiU, PSV, 3DS

Wstęp

Citizens of Earth to stworzona przez kanadyjskie Eden Industries humorystyczna gra RPG. Jej głównym bohaterem jest wiceprezydent świata, który odwiedza swoje rodzinne miasto i dowiaduje się, że w jego okolicach grasują dziwaczne stworzenia będące wynikiem eksperymentów genetycznych. Protagonista z pomocą mieszkańców musi wyeliminować zagrożenie i ukarać ludzi odpowiedzialnych za całe zamieszanie.

Triki do gry

Szybkie doświadczenie

Mieszkańcy twojego miasta mogą zdobywać doświadczenie w szkołach. Wystarczy ich do niej zapisać i po określonym czasie wyjdą z niej lepiej wyedukowani. Jeśli nie chcesz czekać, możesz po umieszczeniu obywateli w klasach udać się do naukowca i poprosić go o przesunięcie czasu o godzinę. Dzięki temu mieszkańcy szybko nabiorą doświadczenia, lecz musisz wziąć pod uwagę fakt, że metoda ta jest dość kosztowna.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 24 sierpnia 2018