Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Kody i triki 24 sierpnia 2018, 16:25

Abzu (triki) PC, PS4

Wstęp

Abzu jest stworzoną przez Giant Squid przygodową grą eksploracyjną. Wcielamy się w niej w płetwonurka przeczesującego morskie głębiny pełne flory i fauny. Tytuł nie posiada jasno nakreślonej fabuły, lecz w trakcie zabawy możemy natknąć się na tajemnicze ruiny i freski przedstawiające historię zaginionej cywilizacji.

Triki do gry

Biały kombinezon

Gdy zbierzesz wszystkie 19 muszli w kilku miejscach świata gry pojawią się drzwi. Gdy przez nie przejdziesz twoja postać będzie mogła założyć biały kostium nurka, który dodatkowo ją wzmocni.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 24 sierpnia 2018