Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Kody i triki 25 maja 2018, 22:31

Harry Potter i tajemnica Hogwartu (triki) AND, iOS

Wstęp

Harry Potter i tajemnica Hogwartu jest mobilną grą RPG osadzoną w popularnym uniwersum stworzonym przez J.K. Rowling. Wcielamy się w niej nowego ucznia słynnej szkoły Magii i Czarodziejstwa i staramy się zmierzyć z legendą swojego zaginionego starszego brata. W tym celu musimy poszukiwać tajemniczych Przeklętych Krypt, zawiązywać przyjaźnie, a także uczęszczać na zajęcia z latania na miotle, ważenia mikstur itp.

Triki do gry

Dodatkowa energia

Podczas zabawy będziesz mógł zdobywać dodatkową energię niezbędną do wykonywania czynności poprzez dotykanie różnych przedmiotów lub postaci. Oto ich lista:

Rok 1

  1. Skrzat domowy w lochach.
  2. Pusty obraz po lewej stronie we wschodnich wieżach.
  3. Pomarańczowe obrazy tuż obok pokoju wspólnego Griffindoru we wschodnich wieżach.
  4. Lampa po prawej stronie wejścia do Wielkiej Sali w zachodniej części parteru.
  5. Środkowa figura żołnierza w zachodniej części parteru.
  6. Brązowy kij między Wierzbą Bijącą a chatką Hagrida na Błoniach.

Rok 2

  1. Stos książek na ławce we wschodniej części parteru.

Rok 3

  1. Osoba stojąca w alejce między budynkami w Hogsmeade.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 25 maja 2018