Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 16 maja 2018, 15:53

Kody do gry God of War (triki) PS4

Wstęp

God of War jest przeznaczoną wyłącznie na PlayStation 4 czwartą odsłoną kultowej serii slasherów stworzonych przez studio Santa Monica. Gracze ponownie wcielają się w niej w Kratosa, który po wydarzeniach z poprzednich części zaszył się na dalekiej północy. Pewnego dnia wyrusza ze swoim synem, Atreusem, w podróż, której celem jest wypełnienie pewnej obietnicy. Na jego drodze stają jednak liczne przeciwności, w tym nordyccy bogowie.

Triki do gry

Ukryta rękojeść

Aby zdobyć ukrytą Zakazaną Rękojeść Wieków do topora Lewiatan należy dostać się na szczyt wieży Muspelheimu i stanąć pośrodku złotego okręgu. Następnie trzeba szybko i sprawnie spojrzeć kolejno na:

Świątynię Tyra > lewy znicz > Świątynię Tyra > prawy znicz > lewy znicz

Po wykonaniu tej sekwencji poprawnie powinien zabrzmieć pierwszy gong. Teraz należy spojrzeć kolejno na:

Świątynię Tyra > podłogę > prawy znicz > lewy znicz > Świątynię Tyra

Jeśli ruchy zostały wykonane zgodnie z instrukcją, zabrzmi drugi gong i otworzy się szczelina, wewnątrz której znajduje się rękojeść.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 16 maja 2018