Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 28 lutego 2018, 09:20

Kody do gry Tom Clancy's Splinter Cell: Blacklist (triki) PC, X360, PS3, WiiU

Wstęp

Tom Clancy's Splinter Cell: Blacklist to gra akcji od firmy Ubisoft. Podczas zabawy wcielamy się w Sama Fishera – agenta organizacji Czwarty Eszelon, walczącej z terrorystami planującymi ataki w USA.

Triki do gry

Dużo pieniędzy i wyposażenia na start

Po ukończeniu prologu porozmawiaj z Grimem i przyjmij od niego cztery dodatkowe misje. Ukończ je, a otrzymasz niezłe wyposażenie na początek przygody. Następnie rozpocznij misję główną Safe House. Przejdź ją bez zabijania kogokolwiek, a dostaniesz dużo pieniędzy. Podejdź do panelu SMI, wejdź w mapę i ponownie wybierz tę samą misję. Przejdź ją w ten sposób kilka razy, a zarobisz dużo pieniędzy, za które kupisz nowe wyposażenie.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 28 lutego 2018