Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 27 lutego 2018, 09:43

Demokracja 3: Edycja (Nie)Parlamentarna (triki) PC

Wstęp

Democracy 3 (w Polsce gra znana jest pod tytułem Demokracja 3: Edycja (Nie)Parlamentarna) to turowa strategia ekonomiczna. Podczas rozgrywki przejmujemy kontrolę nad fikcyjnym państwem, a naszym głównym zadaniem jest spełnianie potrzeb społeczeństwa.

Triki do gry

Pieniądze

Zanotuj ile masz długu lub rezerw (wartości na górze ekranu). Zapisz grę i wejdź do katalogu z save’ami (znajdziesz go folderze z zainstalowaną grą pod nazwą „savegames”). Otwórz plik, klikając prawym przyciskiem myszy i wybierając „Edytuj” (warto wcześniej skopiować go w inne miejsce, tak na wszelki wypadek). Znajdź pole „finances” (możesz skorzystać z wyszukiwarki Ctrl+F). Powinno tam widnieć sześć pozycji. Sprawdź, które z nich pokrywają się z zapisanymi przez ciebie danymi i zmień je na dowolne liczby. Zapisz plik, uruchom ponownie grę i ciesz się lepszymi finansami.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 27 lutego 2018