Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 14 maja 2017, 08:46

Kody do gry Port Royale 3: Pirates & Merchants (Łatwa kasa) PC, X360, PS3

Wstęp

Port Royale 3: Pirates & Merchants to strategia ekonomiczna, której akcja rozgrywa się na Karaibach w XVII wieku. Gracze wcielają się w rozpoczynającego karierę kapitana statku.

Triki do gry

Łatwa kasa

Wybudowanie chodnika w mieście, zamiast zabierać ci pieniądze, daje je. Wystarczy, że będziesz zmieniać jego rodzaj i stawiać raz jeden, raz drugi. Potrzeba jednak na to 500 cegieł, ale nie będzie to problemem w mieście z cegielnią.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 14 maja 2017