Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 19 października 2015, 14:45

Napoleon: Total War (kody) PC

Wstęp

Napoleon: Total War to turowa gra strategiczna od studia Creative Assembly. W produkcji trafiamy w czasy epoki napoleońskiej i uczestniczymy w kilku kampaniach – włoskiej (lata 1796 – 1797), egipskiej (1798 – 1800) oraz europejskiej (1805 – 1812).

Kody do gry

999999 złota w każdej turze

Zrób kopię zapasową przed wykonaniem dalszych czynności!

Edytorem tekstu otwórz plik "scripting.lua" znajdujący się w katalogu "\Napoleon Total War\data\campaigns\<campaign name>" i znajdź następujące komendy:

  • local function OnFactionTurnStart(context)
  • if conditions.FactionIsLocal(context) then

Zmień następną linię na:

  • scripting.game_interface:treasury_mod("france", 999999).

Pamiętaj, że w każdej kampanii będzie widnieć inny region i zamiast „french” może być np. „egy_french_republic”.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 19 października 2015