Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Sons of the Forest - poradnik do gry

Sons of the Forest - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Sons of the Forest: Lista Mutantów Sons of the Forest poradnik, porady

Jaskinie w Sons of the Forest zamieszkane są przez różne rodzaje mutantów. Na tej stronie poradnika znajdziecie ich listę wraz z charakterystyką.

Ostatnia aktualizacja: 22 lutego 2024

Na tej stronie poradnika do Sons of the Forest znajdziecie listę mutantów zamieszkujących jaskinie na wyspie. Opisaliśmy ich charakterystyczne cechy i sposoby walki z nimi.

Blind Mutant

Najpowszechniejsza forma mutantów zamieszkujących jaskinie. Są to całkowicie nagie stworzenia, które nie noszą przy sobie broni. Ze względu na swoją ślepotę, lokalizują Was na podstawie dźwięków. Im ciszej więc będziecie, tym mniejsza szansa, że Was zaatakują.

Kolejny powszechny typ mutanta - Sons of the Forest: Lista Mutantów - Sons of the Forest - poradnik do gry

Fingers

Kolejny powszechny typ mutanta. Znajdziecie go w głębszych komorach jaskiń. Są to wysokie stworzenia, które w większości składają się z palców. Do walki z nimi lepiej jest korzystać z broni dystansowych.

Twins

Mutant złożony z dwóch zrośniętych ze sobą stworzeń. Nigdy nie atakują one bezpośrednio. Zamiast tego wolą podkraść się od tyłu i wykorzystać element zaskoczenia.

Mutant Babies

To bardzo małe, świeżo narodzone mutanty. Żyją w grupach, więc jeśli spotkacie je w jaskini, to musicie być gotowi na walkę z hordą. Są to bardzo szybcy przeciwnicy, trudno więc w nie trafić.

Sluggy

Nieagresywny mutant, który barykaduje przejścia w jaskiniach. Musicie go wysadzić przy pomocy materiałów wybuchowych.

Demons

To bardzo rzadki typ przeciwnika, na którego natraficie tylko w finałowej sekwencji gry - wulkanicznych jaskiniach. Są one podatne na działanie krzyża. Jeśli posiadacie go i użyjecie na tych stworzeniach to zaczną one płonąć i uciekać. Więcej o tej broni znajdziecie na stronie Krzyż.