Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Sons of the Forest - poradnik do gry

Sons of the Forest - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Sons of the Forest: Gdzie jest krzyż i do czego służy? Sons of the Forest poradnik, porady

W Sons of the Forest znajduje unikalna broń - krzyż. Tutaj dowiecie się co ona robi i gdzie ją znaleźć.

Ostatnia aktualizacja: 3 marca 2023

Na tej stronie poradnika do Sons of the Forest znajdziecie lokalizację krzyża. Dowiecie się stąd również, do czego on służy.

Gdzie znaleźć krzyż?

Krzyż można znaleźć w kilku miejscach na mapie. Musicie mieć jednak na uwadze, że jest to unikalna broń, więc jeśli podniesiecie go raz, to zniknie on z pozostałych lokacji.

Na ten moment są dwa miejsca, w których możecie pozyskać krzyż. Pierwszą z nich jest jaskinia, gdzie znajdujecie również pistolet linowy. Leży on na samym początku systemu - jest on podświetlony w taki sposób, by rzucał cień na ścianę.

Drugim miejscem, gdzie może leżeć krzyż jest bunkier na plaży we wschodniej części mapy - Sons of the Forest: Gdzie jest krzyż i do czego służy? - Sons of the Forest - poradnik do gry

Drugim miejscem, gdzie może leżeć krzyż jest bunkier na plaży we wschodniej części mapy. Leży on na samym końcu lokacji - w apartamencie, w którym znajduje się przejście do finałowej sekwencji. Znajduje się on na komodzie.

Do czego służy krzyż?

Krzyż jest formą broni, która pozwala walczyć z Demonami. To unikalny typ przeciwnika występujący tylko w finalnej sekwencji - jaskini, do której dostaniecie się przy pomocy złotego pancerza. Jeśli skierujecie na to stworzenie krucyfiks to zacznie się ono palić. Jest to więc jedna z efektywniejszych metod walki z nimi.

Musicie mieć jednak na uwadze, że na inne wrogie Wam stworzenia zamieszkujące wyspę krzyż się nie sprawdzi. W tym przypadku musicie sięgnąć po konwencjonalną broń.