Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Sons of the Forest - poradnik do gry

Sons of the Forest - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Sons of the Forest: Gdzie zdobyć złotą zbroję i maskę? Sons of the Forest poradnik, porady

Uruchomienie finałowej sekwencji w Sons of the Forest będzie wymagać od Was posiadania złotej zbroi i maski. Tutaj dowiecie się gdzie je zdobyć.

Ostatnia aktualizacja: 28 marca 2023

Na tej stronie poradnika do Sons of the Forest znajdziecie informacje o tym gdzie znaleźć złotą zbroję i maskę.

Złoty pancerz i maska to bardzo istotne przedmioty dla fabuły. Tylko postać wyposażona w te rzeczy, jest w stanie odblokować przejście prowadzące do finałowej fabularnie sekwencji. Jeśli więc chcecie zobaczyć zakończenie, to musicie je znaleźć.

Gdzie zdobyć złotą zbroję i maskę?

Po Update 02, zdobycie złotego pancerza i maski zostało trochę utrudnione. Od teraz oba te przedmioty nie znajdują się w tym samym bunkrze. Będziecie więc skazani na chodzenie po mapie.

Jeśli chcecie zdobyć złotą maskę, to Waszym celem nadal jest bunkier znajdujący się po wschodniej części mapy. Aby do niego wejść musicie mieć Maintenance keycard (jak go zdobyć opisaliśmy na osobnej stronie poradnika Karty dostępu). Gdy już będziecie w środku, to w pewnym momencie zainicjowana zostanie cutscenka. Po jej zakończeniu otrzymacie dostęp do tej części kompleksu, w której znajdują się poszukiwany przedmiot.

  1. Złota maska leży na samym końcu bunkra - na poziomie 5. W jednym z pomieszczeń, które się tam znajdują jest kostnica. W środku, na zwłokach możecie znaleźć poszukiwany przedmiot.
W pewnym momencie natraficie na złote zdobienia na ścianach - Sons of the Forest: Gdzie zdobyć złotą zbroję i maskę? - Sons of the Forest - poradnik do gry
  1. Złota zbroja znajduje się natomiast w jaskini ulokowanej między jeziorem, a południowo-zachodnim zboczem góry. Aby przez nią przejść musicie posiadać zestaw do nurkowania. Część korytarzy jest bowiem całkowicie zalane.

W pewnym momencie natraficie na złote zdobienia na ścianach. Idąc ich śladami natraficie na coś w rodzaju ołtarza. To właśnie na nim leży, poszukiwana przez Was złota zbroja.

Jak wykorzystać złotą zbroję i maskę?

Po tym jak zdobędziecie złoty pancerz i maskę możecie udać się na północ. Tuż przy brzegu, znajdziecie bunkier. Jest to finałowa lokacja, w której zobaczycie zakończenie gry.

Eksplorując ten kompleks natraficie na zniszczoną łazienkę - w jej rogu jest dziura niemal w całości zakryta przez parę - Sons of the Forest: Gdzie zdobyć złotą zbroję i maskę? - Sons of the Forest - poradnik do gry

Eksplorując ten kompleks natraficie na zniszczoną łazienkę - w jej rogu jest dziura niemal w całości zakryta przez parę. Podejdźcie tam i wyposażcie się w złoty pancerz i maskę. Wówczas otworzy się przejście prowadzące do kompleksu jaskiń.