Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Sons of the Forest - poradnik do gry

Sons of the Forest - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Sons of the Forest: Gdzie znaleźć łopatę? Sons of the Forest poradnik, porady

Jednym z istotnych elementów w Sons of the Forest jest szpadel, którym możecie wydobywać wyposażenie. Z tej strony poradnika dowiecie się jak go zdobyć.

Ostatnia aktualizacja: 28 lutego 2023

Na tej stronie poradnika do Sons of the Forest znajdziecie lokalizację szpadla. Dowiecie się jakie kroki trzeba wykonać, by go zdobyć.

Odnalezienie szpadla nie jest prostym zadaniem wymaga bowiem odwiedzenia aż trzech różnych jaskiń, rozsianych na całej mapie. W pierwszych dwóch znajdziecie wyposażenie, które umożliwi Wam dostanie się do tej trzeciej - zawierającej poszukiwany przedmiot. Całość zajmie więc Wam trochę czasu.

Gdzie jest szpadel?

Aby dotrzeć do szpadla będziecie potrzebować dwóch rzeczy - zestawu do nurkowania oraz pistoletu linowego. Obie te rzeczy możecie znaleźć w jaskiniach. Musicie więc zejść do podziemi.

Zestaw do nurkowania znajdziecie w miejscu zaznaczonym na powyższej grafice - Sons of the Forest: Gdzie znaleźć łopatę? - Sons of the Forest - poradnik do gry

Zestaw do nurkowania znajdziecie w miejscu zaznaczonym na powyższej grafice. Możecie też ją znaleźć na naszej mapie w serwisie gamepressure.com: Cave #2 Kompleks ten jest stosunkowo mało rozbudowany, więc nie będziecie mieć problemów ze zlokalizowaniem poszukiwanego przedmiotu. Musicie mieć jednak na uwadze, że okolicę patroluje rekin.

Po wyjściu z tej lokacji powinniście udać się do jaskini zaznaczonej na powyższej mapie (Cave #1) - Sons of the Forest: Gdzie znaleźć łopatę? - Sons of the Forest - poradnik do gry

Po wyjściu z tej lokacji powinniście udać się do jaskini zaznaczonej na powyższej mapie (Cave #1).Tam właśnie znajdziecie pistolet linowy.

Gdy już będziecie w środku musicie wysadzić stworzenie blokujące przejście w głąb - Sons of the Forest: Gdzie znaleźć łopatę? - Sons of the Forest - poradnik do gry

Gdy już będziecie w środku musicie wysadzić stworzenie blokujące przejście w głąb. Możecie to zrobić leżącym nieopodal C4 lub granatem (odblokujecie za to osiągnięcie PINATA). Pistolet linowy znajduje się w pudle na samym końcu lokacji. Jego wykorzystanie jest wymagane do opuszczenia tego miejsca, więc na pewno go nie przegapicie.

W końcu możecie wyruszyć do jaskini, w której jest się szpadel (link do mapy: Cave #4) - Sons of the Forest: Gdzie znaleźć łopatę? - Sons of the Forest - poradnik do gry

W końcu możecie wyruszyć do jaskini, w której jest się szpadel (link do mapy: Cave #4). Znajduje się ona we wskazanym miejscu na mapie miejscu. Podobnie jak w przypadku pistoletu, sprzęt ten znajdziecie się na samym końcu kompleksu. Leży przy zwłokach, trudno więc go przegapić.