Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Bayonetta 3 - poradnik do gry

SPIS TREŚCI
... poradnik w przygotowaniu ...
Bayonetta 3 - poradnik do gry

Bayonetta 3 - poradnik do gry

Wiedźma powraca! Bayonetta 3 poradnik, solucja to najlepsze porady na start i kompletny opis przejścia. Opisujemy bronie, kostiumy, przedmioty kolekcjonerskie, najlepsze akcesoria i techniki, Demon Masquarade, postacie, combosy i uniki, sterowanie i wymagania sprzętowe.

Ostatnia aktualizacja: 11 października 2022

Poradnik do Bayonetta 3 pomoże Wam zapoznać się z najważniejszymi mechanikami gry. Dzięki solucji ukończycie wszystkie rozdziały w wątku głównym, zbierzecie przedmioty kolekcjonerskie i odblokujecie wszystkie możliwe bronie i akcesoria.

Bayonetta 3: Zawartość poradnika

W pierwszym rozdziale naszego poradnika znajdziecie podstawy gry. Opisujemy system walki, jak wykonać unik i zablokować uderzenie, aby wygrać pojedynek z każdym, nawet najbardziej wymagającym przeciwnikiem i głównym bossem. Porady na start dla początkujących graczy ułatwią Wam zapoznanie się mechanikami gry.

Szczegółowa solucja poprowadzi Was przez każdy rozdział wątku głównego. Osobne strony na temat broni, dostępnych technik, akcesoriów, kostiumów i przedmiotów kolekcjonerskich pozwolą Wam poznać całą zawartość jaką ma do zaoferowania Bayonetta 3.

Na końcu poradnika znajdują się informacje na temat wersji językowych i wymaganego miejsca na dysku do pobrania cyfrowej wersji Bayonetta 3. Na stronie o długości gry dowiecie się ile zajmie Wam przejście głównego wątku, a ile czasu będziecie musieli poświecić na wymaksowanie gry.

Bayonetta 3: Wszystkie misje, solucja

Rozdział w przygotowaniu.

Bayonetta 3: Podstawy

Rozdział w przygotowaniu.

Bayonetta 3: FAQ

Rozdział w przygotowaniu.

Bayonetta 3: Długość gry

Główny wątek w grze Bayonetta 3 może zostać ukończony w około 10 godzin. Więcej informacji na ten temat znajdziecie na stronie: Długość gry.

Bayonetta 3: Wersje językowe

Gra Bayonetta 3 została przetłumaczona na 10 języków. Po więcej informacji zajrzyjcie na stronę: Wersje językowe.

Bayonetta 3: Miejsce na dysku

Cyfrowa wersja gry Bayonetta 3 wymaga 13,8 GB wolnej przestrzeni na dysku. Więcej o tym przeczytacie na osobnej stronie poradnika: Miejsce na dysku.

W przygotowaniu Bayonetta 3 - poradnik do gry

Poradnik do gry Bayonetta 3 jest w trakcie przygotowania.

W tym momencie nad nim pracujemy. Robimy wszystko, żeby poradnik ukazał się w okolicy premiery Bayonetta 3.