Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Gotham Knights - poradnik do gry

Gotham Knights - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Gotham Knights: Głowa demona (Head of the Demon) - solucja, opis przejścia Gotham Knights poradnik, solucja

Rozdział 8 - Głowa demona (Head of the Demon) to ostatni rozdział Gotham Knights. Stoczycie tu finałowe walki z bossami pokonując po drodze Ligę Cieni i Man-Batów.

Ostatnia aktualizacja: 27 października 2022

Tu dowiecie się, jak ukończyć główne misje rozdziału Głowa demona (Head of the Demon) w Gotham Knights. Opisane zostały starcia oraz walki z finałowymi bossami, Brucem oraz Talią al Ghul.

Niebezpieczne niebo (Dangerous Skies)

Pozbądźcie się Man-Batów

Zbadajcie akta w Belfry i wyruszcie na patrol. Do eliminacji są 3 cele. Ich lokalizację znajdziecie w opisie akt sprawy, są to:

  1. Elliot Center (na zachód od Belfry),
  2. Gotham City General Hospital (najwyższy budynek w West End),
  3. Waynetech (budynek skrajnie na południu Gotham).

W każdym z miejsc musicie pokonać również wojowników Ligi Cieni. Jeśli zużyjecie zbyt wiele apteczek, możecie wrócić do Belfry. Za każdym razem walka odbywa się na dachach, gdzie możecie użyć haka, by odskoczyć na wyższe elementy konstrukcji.

Jama Łazarza (The Lazarus Pit)

Przeszukajcie jaskinie pod cmentarzem - Gotham Knights: Głowa demona (Head of the Demon) - solucja, opis przejścia - Gotham Knights - poradnik do gry

Przeszukajcie jaskinie pod cmentarzem. Nie musicie walczyć z członkami Ligi Cieni, jedynie z napotkanym Man-Batem. Podążajcie korytarzami, aż natraficie na wielką salę, gdzie rozpocznie się seria finałowych starć.

Walka z Brucem Waynem

Pierwsza walka to pojedynek z Brucem - Gotham Knights: Głowa demona (Head of the Demon) - solucja, opis przejścia - Gotham Knights - poradnik do gry

Pierwsza walka to pojedynek z Brucem. Posiada on kilka ataków, w tym potrafi się teleportować, strzelać z dystansu i atakować w ziemię, porażając wszystkich w obszarze. Te ataki jednak nie stanowią problemu. Najważniejsze, to unikanie jego ataków kombinacyjnych czteroetapowych. Wykonując perfekcyjne uniki łatwo zdobędziecie pęd i jest to najskuteczniejsza metoda walki. Musicie jednak uważać, gdyż Bruce posiada silną gardę - każdy zwykły atak powinien być ładowany, a przed wykonaniem umiejętności pędu, warto zbić jego gardę (chyba, że umiejętność tego nie wymaga).

Ponadto unikajcie przebywania blisko ścian (Bruce jak i niebawem Talia, mogą w skutecznych atakach rzucić Was na ścianę, a Wy otrzymacie dodatkowe obrażenia), oraz unikać wody z Jamy Łazarza, która zadaje Wam obrażenia, lecz nie robi tego przeciwnikom.

Pierwsza walka z Talią

Talia walczy nieco zbliżonym stylem do Brucea: również posiada ataki dystansowe, które są niegroźne i wykonuje 4x combo, lecz nieco trudniejsze do uniknięcia - Gotham Knights: Głowa demona (Head of the Demon) - solucja, opis przejścia - Gotham Knights - poradnik do gry

Talia walczy nieco zbliżonym stylem do Bruce'a: również posiada ataki dystansowe, które są niegroźne i wykonuje 4x combo, lecz nieco trudniejsze do uniknięcia. Częściej będzie również teleportować się i posiada dodatkową umiejętność: wystrzelenie eksplodujących pocisków, gdy jesteście w pobliżu. Jeśli Wasza postać radzi sobie z atakami dystansowymi, strzały w głowę mogą obniżyć sporo jej zdrowia. Tym razem nie musicie przejmować się gardą, ale odpowiednim momentem ataku, aby Wasza umiejętność nie została przerwana podczas ładowania lub by Talia nie teleportowała się. Ponownie jednak warto polegać na perfekcyjnych unikach po ostatnim ciosie combo i ładowaniu momentu pędu.

Druga walka z Talią

Druga walka może spowodować odniesienie większych obrażeń, ale i łatwiej Wam będzie wyprowadzać ataki - Gotham Knights: Głowa demona (Head of the Demon) - solucja, opis przejścia - Gotham Knights - poradnik do gry

Druga walka może spowodować odniesienie większych obrażeń, ale i łatwiej Wam będzie wyprowadzać ataki. Talia wyposażona jest teraz w broń drzewcową, która zwiększa zasięg jej ataków. Gdy wykonuje combo, warto odskakiwać na boki, zamiast do tyłu. Trudniej będzie ładować pęd, ale łatwo podejść do niej po prostych atakach i wykonać własne combo ciosów zwykłych - nie ładowanych, gdyż umożliwiają jej teleportację.

Gdy Talia unosi się wykonując ładowany atak, macie sporo czasu by do niej postrzelać - Gotham Knights: Głowa demona (Head of the Demon) - solucja, opis przejścia - Gotham Knights - poradnik do gry

Gdy Talia unosi się wykonując ładowany atak, macie sporo czasu by do niej postrzelać. Musicie to zrobić ręcznie, gdy bohater sam nie wyceluje w bosa z ziemi.