Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Gotham Knights - poradnik do gry

Gotham Knights - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Gotham Knights: Jak przełączać się między aktywnym bohaterem? Gotham Knights poradnik, solucja

W Gotham Knights macie czterech bohaterów do wyboru: Nightwing, Batgirl, Robin oraz Red Hood. Dowiedzcie się, jak przełączać się między bohaterami w trakcie rozgrywki oraz jak wygląda przenoszenie postępów i umiejętności między bohaterami.

Ostatnia aktualizacja: 20 października 2022

Na tej stronie przeczytacie, jak zmieniać aktywnego bohatera w Gotham Knights. Przeczytacie również jak wygląda sprawa z postępami fabuły oraz wyzwaniami a także zdobytym doświadczeniem i punktami umiejętności.

Możecie przełączać się między każdym z czterech bohaterów tylko, gdy przebywacie w kryjówce - Belfry. Wystarczy podejść do kostiumów i wybrać ten, który należy do wybranego bohatera. Oznacza to, że nie możecie przełączać się w trakcie wykonywania misji.

Musicie także wiedzieć, że bohaterowie posiadają indywidualny ekwipunek i drzewka umiejętności (ale wspólny poziom doświadczenia i własne punkty do dystrybucji) - Gotham Knights: Jak przełączać się między aktywnym bohaterem? - Gotham Knights - poradnik do gry

Musicie także wiedzieć, że bohaterowie posiadają indywidualny ekwipunek i drzewka umiejętności (ale wspólny poziom doświadczenia i własne punkty do dystrybucji). Ponadto niektóre wyzwania skierowane do bohaterów indywidualnie, jak "Przełamanie gardy" czy "Rycerskość", muszą być wykonane przez każdego z nich niezależnie, by odblokować pełnię ich możliwości. Stąd, jeśli zamierzacie często przełączać się między bohaterami, będziecie musieli zaktualizować część ich postępów, umiejętności i ekwipunku, by poradzili sobie z aktualnymi wyzwaniami.

Warto przetestować bohaterów już we wstępnych etapach gry, by ewentualnie odrzucić tych, którzy nie odpowiadają Waszemu stylowi gry.