Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Gotham Knights - poradnik do gry

Gotham Knights - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Gotham Knights: Czy jest możliwa kooperacja i cross-platform? Gotham Knights poradnik, solucja

Gotham Knights umożliwia kooperację czterech graczy jednocześnie. Dowiecie się, kiedy opcja zostaje odblokowana i jakie są zasady oraz restrykcje dotyczące gry wieloosobowej (multiplayer).

Ostatnia aktualizacja: 20 października 2022

W tym miejscu przeczytacie, jak wygląda kooperacja w Gotham Knights, kiedy możecie ją odblokować oraz odpowiemy na pytania o cross-platform oraz ilość graczy w trybie sieciowym.

Kooperacja w Gotham Knights umożliwia grę w drużynach do czterech osób - Gotham Knights: Czy jest możliwa kooperacja i cross-platform? - Gotham Knights - poradnik do gry

Kooperacja w Gotham Knights umożliwia grę w drużynach do czterech osób. Możecie dołączać do znajomych lub innych graczy, którzy wyrażą na to zgodę. Ponadto sami możecie zaprosić innych graczy do Waszej sesji, by pomogli Wam z zadaniami. Poziom graczy dołączających do gospodarza zostaje zrównany tymczasowo z ich poziomem, by zapewnić zrównoważony poziom wyzwania. Jeśli dołączacie do kogoś, wszelkie wygenerowane postępy i zdobyte doświadczenie zostanie dodane do Waszego głównego konta. Możecie ponadto powtarzać zadania z innymi graczami. Gra nie posiada funkcji cross-platform, czyli możliwości współpracy graczy grających na różnych platformach sprzętowych.

Kooperacja zostanie odblokowana dopiero, gdy ukończycie drugie zadanie fabularne Dysk Langstroma. Jeśli więc zamierzacie grać ze znajomym, oboje musicie najpierw ukończyć ową misję, a następnie w Belfry instrukcje samouczka i trening. Wtedy otwierając menu opcje gry sieciowej zostaną odblokowane.