Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Gotham Knights - poradnik do gry

Gotham Knights - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Gotham Knights: Blues Blackgate - opis przejścia, solucja Gotham Knights poradnik, solucja

W ramach zadania Blues Blackgate, będącego częścią rozdziału Ostatnia sprawa Batmana, odwiedzicie więzienie Blackgate Penitentiary, by spotkać się z Harley Quinn. Poznacie także działanie umiejętności pędu (momentu abilities).

Ostatnia aktualizacja: 21 października 2022

Na tej stronie poradnika do Gotham Knights przeczytacie, jakie kroki należy podjąć w zadaniu Blues Blackgate. Dowiecie się, jak używać umiejętności pędu (momentum) i pokonać Chrzestną (Godmother).

Dotrzyjcie do Blackgate Penitentiary - Gotham Knights: Blues Blackgate - opis przejścia, solucja - Gotham Knights - poradnik do gry

Dotrzyjcie do Blackgate Penitentiary. Wejście do środka nie będzie stanowić problemu - znaczniki poprowadzą Was naokoło i jest to jedyna droga.

Po rozmowie z Harley Quinn zmierzycie się z minibossem - Chrzestną - Gotham Knights: Blues Blackgate - opis przejścia, solucja - Gotham Knights - poradnik do gry

Po rozmowie z Harley Quinn zmierzycie się z minibossem - Chrzestną. Otrzymacie wskazówkę dotyczącą przerywania ataku przeciwnika, łatwiejszym zadaniem będą jednak uniki (z reguły podwójne, gdyż przeciwniczka używa ataków kombinacyjnych).

W pomieszczeniu z dowodami możecie użyć RR, by odnaleźć 4 opcjonalne dokumenty oznaczone na fioletowo - Gotham Knights: Blues Blackgate - opis przejścia, solucja - Gotham Knights - poradnik do gry

W pomieszczeniu z dowodami możecie użyć RR, by odnaleźć 4 opcjonalne dokumenty oznaczone na fioletowo. Jest to szybki sposób na zarobienie XP i materiałów. Dokumenty na stole przeskanujcie przytrzymując przycisk aktywacji RR i zbierzcie znalezioną kartę oraz plik. Wracając do Harley warto skorzystać z ukrycia, abyście nie musieli ponownie walczyć z Chrzestną. Zadanie i rozdział zakończą się kolejnego dnia w kryjówce, po sprawdzeniu wszystkich znaczników.