Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Spider-Man Miles Morales - poradnik, solucja

Spider-Man Miles Morales - poradnik, solucja

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Spider-Man Miles Morales: Wyzwania poruszania się - wszystkie wyzwania Spider-Man Miles Morales poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do Spider-Man Miles Morales znajdziesz informacje o wyzwaniach poruszania się w szkoleniu Spider-Mana (traversal challenges). Wyzwania pojawią się na mapie po ukończeniu 2 misji głównej - Nowe fłip (New Thwip). Wykonanie wszystkich 9 wyzwań jest niezbędne do odblokowania misji pobocznej - Ostatni test (Final test).

Aby rozpocząć wyzwanie, należy udać się na zaznaczone miejsce na mapie. Po wykonaniu wyzwania 1.0 odblokuje się lokalizacja następnego zadania z tej samej kategorii. Każda kategoria ma 3 wyzwania. Za ukończenie wyzwań, w zależności od oceny jaką uzyskamy, otrzymujemy żetony aktywności oraz nowe zdolności.

Zbliżając się do miejsca zauważysz hologram w kształcie pająka. Podejdź do komputera i wciśnij trójkąt aby zacząć.

Wyzwanie 1.0

W wyzwaniu poruszania 1 - Spider-Man Miles Morales: Wyzwania poruszania się - wszystkie wyzwania - Spider-Man Miles Morales - poradnik, solucja

W wyzwaniu poruszania 1.0 potrenujesz wybijanie się. Doskakuj do kolejnych hologramów przy pomocy L1+R1 a następnie wciśnij krzyżyk przelatując nad punktami, z których możesz się wybić. Zalicz wszystkie hologramy poniżej 45 sekund aby uzyskać jak najwyższą ocenę. Po ukończeniu odblokujesz zdolność Wzmacniacz wybicia.

Wyzwanie 2.0

W wyzwaniu poruszania 2 - Spider-Man Miles Morales: Wyzwania poruszania się - wszystkie wyzwania - Spider-Man Miles Morales - poradnik, solucja

W wyzwaniu poruszania 2.0 potrenujesz poruszanie się miedzy budynkami. Zalicz wszystkie hologramy poniżej 45 sekund aby zdobyć jak najwyższą ocenę. Po ukończeniu odblokujesz zdolność Ponowny wyskok.

Wyzwanie 3.0

W wyzwaniu poruszania 3 - Spider-Man Miles Morales: Wyzwania poruszania się - wszystkie wyzwania - Spider-Man Miles Morales - poradnik, solucja

W wyzwaniu poruszania 3.0 trenujesz swój własny styl szybkiego przemieszczania się. Zalicz wszystkie hologramy w dowolnej kolejności poniżej 45 sekund aby uzyskać jak najwyższą ocenę. Po ukończeniu odblokujesz zdolność Szybki lot.