Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Xbox Series X|S - poradnik do konsol

Xbox Series X|S - poradnik do konsol

SPIS TREŚCI

Xbox Series S: Cena konsoli i gdzie kupić Xbox Series X|S poradnik, najlepsze porady

Ostatnia aktualizacja: 18 listopada 2020

Na poniższej stronie poradnika do konsoli Xbox Series S odnajdziesz informację, za ile można kupić najnowsza konsolę firmy Microsoft i w których sklepach można ją nabyć.

Cena konsoli Xbox Series S na rynek polski została ustalona na 1349 złotych brutto - Xbox Series S: Cena konsoli i gdzie kupić - Xbox Series X|S - poradnik do konsol

Xbox Series S - cena

Cena konsoli Xbox Series S na rynek polski została ustalona na 1349 złotych brutto. W pozostałych grupach rynków, ceny stanowią odpowiednio najczęściej 299 dolarów amerykańskich lub 299 euro.

Xbox Series S - cena gier

Na chwilę obecną firma Microsoft oficjalnie nie zdecydowała się na podniesienie cen gier na nowe konsole w stosunku do produkcji, jakie ukazywały się na urządzeniach poprzedniej generacji. Jednakże w polskich sklepach można zauważyć tendencję do podnoszenia cen w pierwszych dostępnych grach pudełkowych na Xbox Series X|S. Dotychczas produkcje typu triple a przeznaczone na konsole Microsoftu kosztowały w granicach 249 - 289 złotych w momencie premiery. Wraz z nadejściem nowej generacji konsol, poziom cen w wielu sklepach wydaje się podniesiony do rzędu 319 - 329 złotych. Nie posiadamy informacji, czy jest to indywidualna polityka sklepów, czy też odgórne zarządzenie firmy Microsoft dla rynku polskiego.

Xbox Series S - gdzie kupić?

Konsole Xbox Series S można nabyć w wielu sieciach sprzedaży na terenie Polski. Są to między innymi:

  1. Media Expert;
  2. EURO AGD RTV;
  3. Media Markt;
  4. Neonet;
  5. X-kom;
  6. Avans;
  7. Komputronik.