Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

Xbox Series X - poradnik do konsoli

Xbox Series X - poradnik do konsoli

SPIS TREŚCI

Xbox Series S: Cena konsoli i gdzie kupić Xbox Series X poradnik, najlepsze porady

Na poniższej stronie poradnika do konsoli Xbox Series X znajdziesz informację, za ile można będzie kupić jej słabszą wersję, czyli Xbox Series S i gdzie można będzie ją zakupić.

Dla wielu osób cena konsol nowej generacji może być najważniejszym czynnikiem wpływającym na jej zakup. Od wielu miesięcy w Internecie można znaleźć informacje, że Xbox Series X ma kosztować na starcie 499 USD. Dla niektórych mniej wymagających Graczy taka cena może okazać się zaporowa, ale na szczęście Microsoft pomyślał również o takich użytkownikach i przygotował tańszą wersję swojej najnowszej konsoli, czyli Xbox Series S.

Jak do tej pory wszyscy zainteresowani nowymi konsolami Microsoftu mogli tylko spekulować na temat ceny tańszej wersji konsoli Xbox Series X - Xbox Series S: Cena konsoli i gdzie kupić - Xbox Series X - poradnik do konsoli

Ile będzie kosztował Xbox Series S?

Jak do tej pory wszyscy zainteresowani nowymi konsolami Microsoftu mogli tylko spekulować na temat ceny tańszej wersji konsoli Xbox Series X. W dniu 8 września Xbox Polska na swoim Twitterze poinformował, że Xbox Series S w Polsce ma kosztować 1349 zł (299 USD).

Xbox Series S - gdzie kupić?

W momencie pisania tego tekstu (wrzesień 2020) sprzedawcy detaliczni nie umieścili jeszcze Xbox Series S w przedsprzedaży. Sytuacja ta na pewno zmieni się bliżej oficjalnej premiery jednak nic nie stanie na przeszkodzie, by w dniu premiery zakupić Xbox Series S w klasycznych sklepach z elektroniką, dużych sieciówkach oraz przez Internet.