Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

Xbox Series X - poradnik do konsoli

Xbox Series X - poradnik do konsoli

SPIS TREŚCI

Xbox Series X: Cena konsoli i gdzie kupić Xbox Series X poradnik, najlepsze porady

Na poniższej stronie poradnika do konsoli Xbox Series X odnajdziesz informację, za ile kupić najnowsza konsolę firmy Microsoft i gdzie można będzie ją zakupić. Ile ma kosztować najnowsza konsola Xbox? Gdzie będzie można ją kupić? Czy będą różne edycje konsol? Odpowiadamy poniżej.

Choć na chwilę obecną nie jest to w żaden sposób potwierdzone, wiele analityków spekuluje, że najnowsza konsola Xbox ma kosztować ok - Xbox Series X: Cena konsoli i gdzie kupić - Xbox Series X - poradnik do konsoli

Choć na chwilę obecną nie jest to w żaden sposób potwierdzone, wiele analityków spekuluje, że najnowsza konsola Xbox ma kosztować ok. 499,99 dolarów, czyli ok. 2050 zł. Oczywiście, cena może ulec znacznej zmianie, szczególnie z powodu problemów z produkcją podzespołów do konsoli. Jeśli chodzi o inną, ulepszoną wersję konsoli to Microsoft potwierdziło, że konsola będzie dostępna w dwóch wariantach. Standardowym i potężniejszym, dla jeszcze bardziej wymagających konsumentów.

Jeśli chodzi o sprzedaż konsoli i gdzie można ją kupić - będzie ona dostępna w klasycznych sklepach z elektroniką. Konsolę bez problemu będzie można zamówić przez Internet i w dużych sklepach sieciowych.