Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Nintendo Switch - poradnik do konsoli

Nintendo Switch - poradnik do konsoli

SPIS TREŚCI

Czy można dzielić gry na Nintendo Switch z innymi? Switch poradnik, najlepsze porady

Ostatnia aktualizacja: 9 marca 2020

Czy gry zakupione w Eshopie można dzielić z innymi osobami? Jak wygląda kwestia dzielenia kont z grami ze swoimi znajomymi? Na te pytania znajdziesz odpowiedź w poniższym rozdziale naszego poradnika do konsoli Nintendo Switch.

Istnieje pewien sposób, by dzielić się z innymi grami, które ściągnęliśmy na nasze konto Nintendo - Czy można dzielić gry na Nintendo Switch z innymi? - Nintendo Switch - poradnik do konsoli

Istnieje pewien sposób, by dzielić się z innymi grami, które ściągnęliśmy na nasze konto Nintendo. Oto co musisz zrobić krok po kroku:

  1. Udać się do sklepu Nintendo Eshop na swojej konsoli.
  2. W prawym górnym rogu zobaczysz swoją ikonkę konta, zaznacz i otwórz opcje z nią związane.
  3. Wśród opcji odnajdziesz "Deregister". Jest to odpięcie twojego konta z obecnie używanej konsoli. Bez obaw, w każdym momencie możesz na nowo zarejestrować się w konsoli.
  4. Możesz teraz przekazać informację z danymi do logowania dowolnej osobie. Użytkownik może się normalnie zalogować i ściągać gry z twojego konta.

Jest jednak pewien haczyk, choć gry z konsol mogą być ściągnięte na inne konsole, tak w jednym momencie grać w nie może tylko jedna osoba. Niestety, nie można również grać w różne gry na dwóch konsolach. Jeden użytkownik na jedną, dowolną grą ze swojej biblioteki.