Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Nintendo Switch - poradnik do konsoli

Nintendo Switch - poradnik do konsoli

SPIS TREŚCI

Czy można oglądać filmy na Nintendo Switch? Switch poradnik, najlepsze porady

Ostatnia aktualizacja: 9 marca 2020

Ta strona naszego poradnika do konsoli Nintendo Switch odpowie na pytanie, czy na konsoli Nintendo Switch można oglądać filmy.

W klasyczny sposób - nie, konsola nie wspiera oglądania filmów. Nie możesz włożyć płyty dvd do stacji dokującej, ściągnąć filmy z platformy Nintendo itp. Jest jednak pewno obejście, które gwarantuję, że możesz oglądać filmy na Switch.

Po pierwsze, musisz mieć wykupione konto ze strony Moviesanywhere - Czy można oglądać filmy na Nintendo Switch? - Nintendo Switch - poradnik do konsoli

Po pierwsze, musisz mieć wykupione konto ze strony Moviesanywhere. Następnie, musisz połączyć konto z tego serwisu z google play (dostępne w opcji Manage Retailers). Następnie, musisz konto z google podpiąć z youtubem. Dzięki tym krokom, zakupione filmy będą dostępne na Youtube.

Wystarczy teraz ściągnąć aplikację Youtube na Nintendo Switch, która jest oczywiście darmowa, a nastepnie zalogować się na konto, gdzie podpięte jest Moviesanywhere. W swojej bibliotece, odnajdziesz folder z zakupionymi filmami - zobaczysz tam wszystkie filmy, które posiadasz na koncie ze wspomnianego wcześniej serwisu.

Niestety, na chwilę obecną to jedyny sposób, by legalnie odtwarzać filmy na konsoli Switch.