Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Nintendo Switch - poradnik do konsoli

Nintendo Switch - poradnik do konsoli

SPIS TREŚCI

Czy można oglądać filmy na Nintendo Switch? Switch poradnik, najlepsze porady

Ta strona naszego poradnika do konsoli Nintendo Switch odpowie na pytanie, czy na konsoli Nintendo Switch można oglądać filmy.

W klasyczny sposób - nie, konsola nie wspiera oglądania filmów. Nie możesz włożyć płyty dvd do stacji dokującej, ściągnąć filmy z platformy Nintendo itp. Jest jednak pewno obejście, które gwarantuję, że możesz oglądać filmy na Switch.

Po pierwsze, musisz mieć wykupione konto ze strony Moviesanywhere - Czy można oglądać filmy na Nintendo Switch? - Nintendo Switch - poradnik do konsoli

Po pierwsze, musisz mieć wykupione konto ze strony Moviesanywhere. Następnie, musisz połączyć konto z tego serwisu z google play (dostępne w opcji Manage Retailers). Następnie, musisz konto z google podpiąć z youtubem. Dzięki tym krokom, zakupione filmy będą dostępne na Youtube.

Wystarczy teraz ściągnąć aplikację Youtube na Nintendo Switch, która jest oczywiście darmowa, a nastepnie zalogować się na konto, gdzie podpięte jest Moviesanywhere. W swojej bibliotece, odnajdziesz folder z zakupionymi filmami - zobaczysz tam wszystkie filmy, które posiadasz na koncie ze wspomnianego wcześniej serwisu.

Niestety, na chwilę obecną to jedyny sposób, by legalnie odtwarzać filmy na konsoli Switch.