Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Dragon Ball Z Kakarot - poradnik do gry

Dragon Ball Z Kakarot - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Miras - boss w DBZ Kakarot Dragon Ball Z Kakarot poradnik, solucja

Poniższy rozdział poradnika do gry Dragon Ball Z Kakarot, opisuje walkę z bossem - Mira. Ten przeciwnik jest ostatecznym wyzwaniem w grze i jest naprawdę silny. Poniżej garść porad i solucja, jak wygrać ten pojedynek.

Mira ma ok - Miras - boss w DBZ Kakarot - Dragon Ball Z Kakarot - poradnik do gry

Mira ma ok. 100 poziom doświadczenia i jest bardzo, bardzo wytrzymały. Walka z nim będzie trudniejsza niż w przypadku starcia z Gotenksem i Vegito. Wróg uwielbia używać kilka razy pod rząd Dark Kamehameha i używać swojego wariantu Spirt Bomb. Jego ataki zadają sporo obrażeń i musisz koniecznie postawić na uniki i bloki, bo w kilku ciosach twój przeciwnik potrafi odebrać ci pokaźną ilość zdrowia.

Wybierz bohatera, którego preferujesz i rusz do walki. Son Goku jako super sayianin 3 jest solidnym wyborem, a jego Dragon Fist potrafi przerywać niektóre ataki wroga, co jest bardzo przydatne w walce. Skorzystaj z pomocy towarzysza, który również powinien mieć wysoki poziom i silne ataki wspierające. Walka z Mira jest tak naprawdę bardzo podobna do każdej innej w grze, a jedyna trudność może na wysokiej ilości zdrowia przeciwnika i fakcie, że posiada 100 poziom. Jeśli więc masz problemy z wrogiem, spróbuj najpierw zdobyć więcej poziomów doświadczenia, pamiętaj o treningach i zaopatrz się w dużą ilość przedmiotów leczniczych. Po wygranym starciu, pojawi się kolejna postać znana z serii Xenoverse, a Villainous enemies się na nowo odrodzą, jeszcze bardziej wzmocnieni.