Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

The Cycle - poradnik do gry

The Cycle - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Fortuna Pass w The Cycle The Cycle poradnik, tipy

Fortuna Pass w grze The Cycle to system wyzwań i nagród sezonowych, który spotkać można dzisiaj w praktycznie każdej innej grze nastawionej na rozgrywkę sieciową. Dzięki temu gracze mają możliwość podejmowania się dodatkowych wyzwań, za które regularnie są nagradzani. W niniejszym rozdziale opisaliśmy zasadę działania systemu Fortuna Pass, a także sposoby, by przyspieszyć pozyskiwanie nagród.

Czym jest Fortuna Pass i jak z niego korzystać?

Za wykonywanie wyzwań w ramach Fortuna Pass awansuje się na wyższe poziomy. - Fortuna Pass w The Cycle - The Cycle - poradnik do gry
Za wykonywanie wyzwań w ramach Fortuna Pass awansuje się na wyższe poziomy.

Jak zostało wspomniane we wstępie, Fortuna Pass to po prostu system wyzwań i nagród sezonowych. Gracze otrzymują kilkadziesiąt rozmaitych wyzwań, na różnych poziomach skomplikowania, za które otrzymują punkty doświadczenia. Punkty te automatycznie zapełniają pasek postępu. Gdy ów pasek napełni się, gracz wskoczy na wyższy poziom Fortuna Pass, otrzymując przy tym różnorakie, powiązane z danym poziomem nagrody - elementy kosmetyczne, walutę premium, materiały wykorzystywane do przeróbek czy nowe gesty.

Wszystkie wyzwania w Fortuna Pass podzielone są pomiędzy trzy grupy - wyzwania dzienne (Daily), które zmieniają się każdego dnia, tygodniowe (Weekly), aktualizowane co poniedziałek i sezonowe (Season), które trwają kilka miesięcy. Jak nietrudno się domyślić, wyzwania sezonowe wymagają najwięcej zaangażowania.

Korzystanie z systemu Fortuna Pass nie wymaga żadnej ingerencji ze strony gracza - każde wyzwanie w jego obrębie tyczy się jakiejś czynności, którą wykonuje się podczas rozgrywki. Może to być zabicie konkretnej ilości danego typu wroga bądź przy wykorzystaniu odpowiedniej broni, zabicie graczy przy pomocy ataków wręcz czy wykonanie konkretnego kontraktu. Warto jednak wcześniej zaznajomić się i na bieżąco monitorować progres w tych wyzwaniach, gdyż może okazać się, że brakuje 1 czy 2 zabić przy pomocy broni, by wskoczyć na wyższy poziom Fortuna Pass.

Porady

Wyzwania dzienne to najlepsze źródło punktów doświadczenia. - Fortuna Pass w The Cycle - The Cycle - poradnik do gry
Wyzwania dzienne to najlepsze źródło punktów doświadczenia.

Na koniec warto jeszcze wspomnieć o kilku poradach, które ułatwią awans na kolejne rangi Fortuna Pass i uprzyjemnią rozgrywkę, mianowicie:

  1. Każdy gracz znajdzie w Fortuna Pass coś dla siebie - zabijanie z konkretnej broni czy konkretnych wrogów, wykonywanie określonych kontraktów i tak dalej. Warto wybrać sobie kilka tego typu wyzwań i się ich trzymać.
  2. Nie należy kłaść na Fortuna Pass zbyt dużego nacisku. Nagrody oferowane w ramach tego systemu są w głównej mierze kosmetyczne, nie dają żadnej realnej przewagi nad innymi graczami. Warto więc traktować to jako dodatek i po prostu odblokowywać kolejne rangi wraz z rozgrywką.
  3. Warto skupić się na wyzwaniach dziennych. Wykonanie ich wymaga na ogół uczestnictwa w zaledwie kilku meczach, a pozwalają one zdobyć olbrzymie ilości punktów doświadczenia. Warto także pamiętać o wyzwaniach tygodniowych - oferują one najwyższe nagrody, jeśli chodzi o punkty doświadczenia.