Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

The Cycle - poradnik do gry

The Cycle - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Zarabianie kredytów w The Cycle The Cycle poradnik, tipy

Kredyty w grze The Cycle służą do nabywania ekwipunku podczas rozgrywki. Dzięki nim będziesz w stanie otrzymać nowe bronie główne i podręczne i ulepszenia do nich, nowe umiejętności, gadżety i pojazdy. Ich sprawne pozyskiwanie jest więc sprawą kluczową - tego dowiesz się z niniejszego rozdziału.

W jaki sposób zarabiać kredyty?

Zbieranie kredytów z poległych wrogów to jeden z głównych źródeł pozyskiwania tej waluty. - Zarabianie kredytów w The Cycle - The Cycle - poradnik do gry
Zbieranie kredytów z poległych wrogów to jeden z głównych źródeł pozyskiwania tej waluty.

Kredyty (Credits) w grze The Cycle zarabia się na kilka sposobów:

  1. Zabijając rozsiane na całej planecie Fortuna III potwory - z każdego zabitego potwora wypada kilka sztuk tej waluty. Im potwór mocniejszy (co jest sygnalizowane kolorem jego imienia), tym więcej z niego wypadnie.
  2. Wykonywanie kontraktów - za wykonywanie kontraktów otrzymasz określoną ilość kredytów. Dokładna wartość otrzymanej gotówki zależy od samego rodzaju kontraktu, a także od tego, ile tych samych kontraktów (poziom - widoczny przy lewej krawędzi ekranu) zostało już podczas rozgrywki wykonanych.
  3. Zbieranie kredytów rozrzuconych na planecie Fortuna III - w wielu miejscach na powierzchni planety będziesz w stanie zebrać pojemniki, które po wejściu z nimi w interakcję nagrodzą cię pokaźną sumką kredytów.
  4. Zabijanie innych graczy - każdy gracz, którego uda Ci się zabić, wyrzuci z siebie określoną ilość kredytów, uzależnioną od tego, ile miał ich przy sobie. Jest to najbardziej wartościowy sposób pozyskiwania tej waluty, gdyż pozwala jednorazowo na zbiórkę nawet kilkuset kredytów, jednak jest też najbardziej ryzykowny - inny gracz może po prostu zabić Ciebie.

Jak szybko zarabiać kredyty - porady

Na koniec kilka porad, które przyspieszą proces akumulacji kredytów, mianowicie:

  1. Przez pierwsze minuty rozgrywki skup się na zabijaniu wszystkich potworów, które napotkasz - większość z nich padnie w kilka sekund, dając Ci dziesiątki sztuk growej waluty.
  2. Wykonuj kontrakty przez całą rozgrywkę. Za wykonywanie ich otrzymasz kredyty, które ułatwią dalsze starcie, a na koniec rozgrywki otrzymasz nagrodę w postaci materiałów rzemieślniczych - ich ostateczna ilość i jakość uzależniona jest właśnie od ilości wykonanych kontraktów. Szczegóły znajdziesz w rozdziale "Rzemiosło i modyfikacja ekwipunku".
  3. Staraj się nie wdawać w potyczki z innymi graczami, jeśli nie jest to absolutnie konieczne. Podczas każdego takiego starcia ryzykujesz śmierć z rąk przeciwnika i, co ważniejsze, walkę z wrogiem, który paktuje z innym graczem - wtedy starcie przerodzi się w walkę 1 na 2, której na pewno nie wygrasz.
  4. Rozglądaj się dokładnie podczas eksplorowania mapy. Jeśli widzisz elementy budowli, kontenery czy niewielkie osady badawcze, możesz mieć pewność, że w ich pobliżu znajdziesz pojemniki z kredytami.
  5. Oszczędzanie jest tak samo ważne, jak zarabianie. Zastanów się dwa razy, czy zakup konkretnego przedmiotu to najlepszy pomysł - czy może lepiej uzbierać na lepszą broń, bądź zamiast broni wykupić zdolność wieżyczki? Tego typu wybory mogą zaoszczędzić Ci sporo utraconej gotówki, a także zwiększyć szanse na przeżycie.