Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Harry Potter Wizards Unite - poradnik do gry

SPIS TREŚCI
Harry Potter Wizards Unite - poradnik do gry

Harry Potter Wizards Unite - poradnik do gry

Avada kedavra! Magiczny poradnik do Harry Potter Wizards Unite to porady dla każdego początkującego czarodzieja. Dowiesz się tu czy Twój telefon uruchomi grę, jakie profesje są najlepsze i czy warto zostać aurorem. Rzucamy pomocne zaklęcia i zdajemy magiczne przedmioty.

Harry Potter: Wizards Unite to darmowa gra mobilna, która w swoich założeniach przypomina Pokemon Go. W poradniku do Harry Potter: Wizards Unite znajdziesz wszystkie informacje potrzebne do zrozumienia tej produkcji. Stworzyliśmy wiele praktycznych porad dotyczących wszystkich mechanizmów występujących w Harry Potter: Wizards Unite, np. nauki zaklęć, chwytania potworów czy poruszania się po mapie świata.

Dodatkowo w poradniku znajdziesz listę wskazówek, które ułatwią Ci pierwsze godziny rozgrywki. Opiszemy między innymi profesje. Te wybierzesz na początku swojej przygody. Możesz zostać aurorem, magizoologiem lub profesorem. Każda z profesji posiada unikalne zdolności. Dodatkowo każda klasa posiada swoje oddzielne drzewko umiejętności. Dzięki temu będziesz mógł dostosować do siebie swoją postać oraz sprawić, że będzie ona twoim najlepszym towarzyszem, w oczyszczaniu świata z Foundables. Różnorodność bohaterów dostępna w grze pozwoli Ci na stosowanie różnych strategii w trakcie wyzwań. Możesz je dowolnie testować, ponieważ istnieje opcja zmiany profesji w dowolnym momencie.

Dodatkowo za usunięcie pewnej liczby Foundables otrzymasz wpis do rejestru w jednej z dziesięciu kategorii: Opiece nad magicznymi zwierzętami, Czarnej magii, Legendach Hogwartu, Ministerstwie Magii, Magizoologii, Grach i sportach, Artefaktach, Cudach oraz Osobliwościach. Te kategorie dokładnie opiszemy, dzięki czemu będziesz mógł szybko się dowiedzieć jak wpływają one na twoją postać.

Oprócz Foundables w grze Harry Potter: Wizards Unite znajdziesz surowce pozwalające na warzenie magicznych eliksirów oraz specjalne punkty, umieszczone przez twórców koło interesujących miejsc w realnym świecie: zabytków, parków etc. Opis tych czynności również znajdziesz w naszym poradniku. Dzięki temu będziesz mógł, w każdej chwili sprawdzić jak przygotować jakiś eliksir, do czego służy dane zaklęcie oraz jak najszybciej zdobyć nowe umiejętności.

Jako, że gra Harry Potter: Wizards Unite nie jest dostępna na wszystkich telefonach przygotowaliśmy stronę, w której znajdziesz dwie listy - jedną z telefonami, które na pewno bez problemu poradzą sobie z grą i drugą z telefonami, na których na pewno nie zagrasz w tę produkcję. Dzięki tej stronie będziesz wiedział czy na twoim telefonie gra zadziała, a jeśli nie to jaki model kupić, aby pograć w Harry Potter: Wizards Unite.

W naszym poradniku znajdziesz również dział FAQ. Tam znajdują się głównie odpowiedzi na podstawowe pytania, np. jak wybrać dom bądź jak zmienić kolor różdżki. Strony w tym dziale pomogą Ci stworzyć idealnego bohatera, z którym będziesz podróżować po świecie gry.

W świecie Harry Potter: Wizards Unite znajdują się ciekawe lokacje, np. fortece i gospody. W dziale lokacje opiszemy dokładnie każdą z nich. Dzięki temu będziesz wiedział, co robić w danym miejscu oraz jak ono wygląda. Chwyć, więc swój telefon i wraz z naszym poradnikiem udaj się na długi spacer w poszukiwaniu magicznych stworzeń. Zapewniamy Cię, że z naszymi poradami na pewno nie zginiesz z rąk mrocznych stworzeń czających się gdzieś w świecie mugoli.

Na jakim urządzeniu mogę grać?

Harry Potter: Wizards Unite zostanie wydana zarówno na urządzenia z systemem Android jak i iOS. Gra ta nie będzie jednak dostępna na urządzeniach z systemem Windows Phone.

Dokładne wymagania sprzętowe oraz listę urządzeń, na których na pewno będzie działać Harry Potter: Wizards Unite znajdziesz na naszej stronie poświęconej wymaganiom sprzętowym.

Czy potrzebuję stałego połączenia z siecią?

Tak, aby grać w Harry Potter: Wizards Unite musisz być stale połączony z siecią. Nie musisz mieć jednak włączonego GPS-a, twoja lokalizacja może być pobierana z wi-fi.

Czy gra jest płatna?

Gra Harry Potter: Wizards Unite jest bezpłatna, możesz pobrać ją i przetestować całkowicie za darmo. Jeśli jednak planujesz szybki rozwój swojego bohatera możesz skorzystać z opcji mikropłatności dostępnych w grze.

Czy w grze występują mikropłatności?

W grze Harry Potter: Wizards Unite będziesz mógł wydać swoje ciężko zarobione pieniądze na różnorodne mikropłatności - Harry Potter Wizards Unite - poradnik do gry

W grze Harry Potter: Wizards Unite będziesz mógł wydać swoje ciężko zarobione pieniądze na różnorodne mikropłatności. Te znacznie przyśpieszą rozwój twojego bohatera.

Wirtualna waluta, dostępna w pakietach kosztujących od 1,49 dolara australijskiego (ok. 4 zł) za 80 sztuk złota do 160 AUD za 10 tys. sztuk złota (ok. 430 zł). Za wirtualną walutę możesz kupić, np. zestawy antykataklizmowe, w których oprócz złota znajdziesz eliksiry, energię potrzebną do rzucania zaklęć oraz klucze. Za złoto z kolei kupisz wspomagacze, pozwalające na odnalezienie większej liczby przedmiotów w okolicy, podejmowanie nowych wyzwań, leczenie ran czy przywracanie magicznej energii.

Czy spotkam postaci z filmów/książek?

Oczywiście, że tak - Harry Potter Wizards Unite - poradnik do gry

Oczywiście, że tak. W trakcie twojej podróży po świecie będą towarzyszyć Ci bohaterowie z tego uniwersum, np. twoim zadaniem będzie uwolnienie Harrego Pottera z rąk niebezpiecznych Foundables.

Czy mogę zobaczyć lokacje z filmów/książek?

W grze Harry Potter: Wizards Unite natrafisz na Portmanteaus, z pomocą których odsłonisz świstokilki. Z ich pomocą przeniesiesz się do najbardziej rozpoznawalnych miejsc z uniwersum Harry'ego Pottera. Aby dostać się do wybranej lokacji musisz przebyć samodzielnie pewien dystans, aby na miejscu swobodnie eksplorować teren.

Czy w grze ogranicza mnie poziom enegrii?

Harry Potter: Wizards Unite, jak większość gier mobilnych, posiada ograniczoną ilość energii. Ta wpływa na ilość interakcji jaką może wykonać twój bohater. Energię w grze możesz regenerować na wiele sposobów, jednym z nich są posiłki w karczmach. Możesz również po prostu odłożyć telefon i pozwolić bohaterowi się zregenerować.

Czy gra ma fabułę?

Jeśli chodzi o fabułę gry, twoim zadaniem jest wcielenie się w czarodzieja, który przynależy do Sił Specjalnych Kodeksu Tajności. Jego zadaniem jest odnajdywanie i usuwanie magicznych obiektów i stworzeń ze świata Mugoli. Obiekty te znalazły się na świecie wskutek tajemniczego Kataklizmu.

Informacje o Harry Potter Wizards Unite - poradnik do gry

Autor : Natalia N.Tenn Fras

Ostatnia aktualizacja : 5 czerwca 2019

Poradnik zawiera : strony: 47, ilustracje: 153 .

Skorzystaj z funkcji komentarzy do wskazania błędów lub uzupełnienia poradnika.

Popularne strony w Harry Potter Wizards Unite - poradnik do gry