Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

DiRT Rally 2.0 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
DiRT Rally 2.0 - poradnik do gry

DiRT Rally 2.0 - poradnik do gry

Sześć lewy długi, do dwa prawy, ukryty, nie tnij! Poradnik do DiRT Rally 2.0 to konkretne porady dla początkujących kierowców, które pomogą Ci odnieść pierwsze sukcesy w trybie kariery. Poznasz tu najlepsze samochody na start, dowiesz się, jak wchodzić w zakręty i jak interpretować komendy pilota.

Sześć lewy długi, do dwa prawy, ukryty, nie tnij! Poradnik do gry DiRT Rally 2.0 zawiera praktyczne porady dla początkujących kierowców rajdowych. Dowiesz się co oznaczają komendy dyktowane przez pilota i jak przejechać odcinek bez wypadku. Podpowiadamy jakie samochody są najlepsze, poznasz podstawy rajdowej jazdy i wskazówki na temat ukończenia rajdowych mistrzostw w trybie kariery.

Poradnik do gry DiRT Rally 2.0 pomoże Ci przetrwać na trasie odcinka specjalnego rajdu i dojechać do mety samochodem w jednym kawałku. W przeciwieństwie do wyścigów, gdzie toru można nauczyć się na pamięć, a bandy i piaszczyste pobocza pomagają wyjść cało po błędzie kierowcy, w rajdach mamy tylko jedną szansę na dobry przejazd po wąskiej, nieznanej trasie. W poradniku znajdziesz kompleksowy przewodnik po komendach pilota opisującego trasę oraz praktyczne porady dotyczące prowadzenia samochodu.

Z poradnika do gry DiRT Rally 2.0 dowiesz się jakie samochody kupować na początek, a jakich unikać. Zawarliśmy też wskazówki na temat trybu kariery i zarządzania swoim zespołem oraz samochodem pomiędzy odcinkami. Osobną sekcją jest opis zawodów Rallycross i jego zasad, które mocno różnią się od klasycznych rajdów. W poradniku znajdziesz także odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, wskazówki na temat sterowania oraz wymagania sprzętowe dla użytkowników PC Windows.

DiRT Rally 2 - DiRT Rally 2.0 - poradnik do gry

DiRT Rally 2.0 to kolejna odsłona symulatora rajdów samochodowych od brytyjskiego studia Codemasters. Znajdziesz tu ponad 50 licencjonowanych samochodów najsłynniejszych marek i grup rajdowych - od małej Skody, przez klasyczną Lancię Stratos, po kultowe potwory grupy B z lat 80. Gra umożliwia zarządzanie własnym zespołem podczas trybu kariery i posiada licencję FIA na zawody Rallycross. W tej odsłonie, obok takich lokacji, jak USA, Nowa Zelandia, Australia, Hiszpania i Argentyna, pojawił się także Rajd Polski.

Dariusz DM Matusiak (www.gry-online.pl)

Porady na start

Jeśli jedną rękę trzymasz już na kierownicy, drugą na ręcznym, a noga dodaje gazu w oczekiwaniu na sygnał do startu odcinka, zerknij chociaż na garść podstawowych porad, które pomogą Ci dotrzeć do mety:

 1. Zawsze Słuchaj pilota i zapamiętuj sekwencje następnych zakrętów
 2. Każdy samochód możesz przetestować przed kupnem
 3. Lepiej zwolnić i pokonać zakręt trochę zbyt wolno, niż się rozbić i stracić czas na powrót na drogę lub naprawy
 4. Jeśli słyszysz „Nie tnij!”, to pod żadnym pozorem nie ścinaj zakrętu
 5. Pamiętaj o naprawach samochodu
 6. Pamiętaj o zmianie opon
 7. Bierz udział w wyzwaniach dziennych i tygodniowych dla dodatkowej gotówki
 8. Ale weź pod uwagę, że uszkodzenia samochodu w czasie wyzwań przenoszą się do trybu kariery
 9. Na początku nie dotykaj suwaków tuningu
 10. Inwestuj w swój zespół, by szybciej i taniej naprawiać samochód
 11. Jeśli słabo idzie Ci w rajdach, bierz udział w zawodach Rallycross – są nieco łatwiejsze

Podstawy rajdowej jazdy i sterowanie

W tej sekcji poradnika do gry DiRT Rally 2.0 dowiesz się, jak prowadzić samochód na wąskich i krętych trasach odcinków specjalnych. Podpowiadamy, jak traktować gaz i hamulec oraz jaki rodzaj sterowania najlepiej sprawdza się w grze DiRT Rally 2.0

Komendy pilota

W tym rozdziale znajdziesz kompleksowy przewodnik po komunikatach pilota rajdowego w grze DiRT Rally 2.0. Ich znajomość pozwoli Ci przejechać odcinek z właściwą prędkością, zwalniając tylko tam, gdzie jest to konieczne oraz uchronić się przed niejednym wypadkiem. Zakręty i szykany często ukryte są za drzewami lub wzniesieniem i jadąc z ogromną prędkością nie można polegać tylko na tym, co się widzi przed maską.

W tej części poradnika do gry DiRT Rally 2 - DiRT Rally 2.0 - poradnik do gry

Najlepsze samochody w DiRT Rally 2.0

W tej części poradnika do gry DiRT Rally 2.0 opisujemy klasy dostępnych samochodów oraz jakie modele warto kupić na samym początku, zwłaszcza jeśli dopiero zaczynamy swoją przygodę z rajdami.

Tryb kariery i zawody Rallycross

Tryb kariery w grze DiRT Rally 2.0 różni się sporo od tych w innych grach wyścigowych, dlatego z tej sekcji poradnika dowiesz się praktycznych szczegółów na temat przebiegu kariery i jej opcjach w DiRT Rally 2.0.

FAQ

W tej sekcji poradnika znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania o grze DiRT Rally 2.0.

 1. Czy w DiRT Rally 2.0 można grać na klawiaturze?
 2. Jakie samochody kupować na początku?
 3. Jak zmienić poziom trudności w trybie kariery?

Wymagania sprzętowe

W tym rozdziale dowiesz się czy Twój komputer pozwoli uruchomić grę DiRT Rally 2.0. Znajdziesz informacje jakie opcje graficzne i kontrolery obsługuje gra, oraz co zrobić, by poprawić płynność wyświetlanej animacji.

 1. Wymagania sprzętowe DiRT Rally 2.0
 2. Opcje graficzne w DiRT Rally 2.0
 3. Co zrobić, aby DiRT Rally 2.0 działał płynnie

Informacje o DiRT Rally 2.0 - poradnik do gry

Autor : Dariusz DM Matusiak

Ostatnia aktualizacja : 28 lutego 2019

Poradnik zawiera : strony: 13, ilustracje: 48 .

Skorzystaj z funkcji komentarzy do wskazania błędów lub uzupełnienia poradnika.

Popularne strony w DiRT Rally 2.0 - poradnik do gry