Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Child of Light - poradnik do gry

Child of Light - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Umbra | Bossowie | Child of Light poradnik Child of Light

Umbra jest ostatnim bossem w grze. Walka z nią następuje zaraz po wygranej bitwie z Nox. Atakuje cię ona wraz z dwoma smokami. Umbra i jej towarzysze to mroczni przeciwnicy. Najlepsze, więc są na nich ataki świtałem albo ogniem. Jej sojusznicy potrafią cofać ładowanie twoich tur oraz potrafią kontratakować twoje magiczne ciosy. Sam boss może leczyć siebie i swoich towarzyszy, a także blokować możliwość przerwania ich ciosów. Może też dawać tarcze oraz zwiększać obrażenia swoje i swoich sojuszników.

Pierwszą parą, która przystąpi do walki z tym bossem powinna być Rubella i Oengus - Umbra | Bossowie | Child of Light - Child of Light - poradnik do gry

Pierwszą parą, która przystąpi do walki z tym bossem powinna być Rubella i Oengus. Ta pierwsza postać powinna stworzyć tarcze dla wojownika, a Oengus użyć umiejętności "Taunt". Sprawi ona, że każdy cios zadany przez przecinków trafi w niego. Dzięki temu możesz szybko zamienić Rubelle na Aurorę. Główną postacią możesz zadawać ciosy światłem wszystkim przeciwnikom. Nie przeszkodzi ci w tym żaden cios, ponieważ będą one skupiać się na twoim sojuszniku. Musisz pamiętać o tym, żeby stale regenerować życie Oengusa za pomocą eliksirów albo Igniculusa.

Jeśli twoi wojownicy zginą zamień ich na Roberta i Finna. Ten pierwszy wojownik jest w stanie spowolnić ładowanie ciosów przeciwników, to pozwoli Finnowi na wyprowadzanie ciosów ognistych. Dzięki takiej kombinacji bohaterów boss powinien umrzeć. Nie przejmuj się tym jeśli jakiś twój bohater zginie. Nie warto ich odradzać, lepiej wymień go na innego i pozwól mu na szybki wyprowadzenie ciosu.