Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Child of Light - poradnik do gry

Child of Light - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Sea Monster | Bossowie | Child of Light poradnik Child of Light

To pierwszy boss jakiego spotkasz w ostatnim rozdziale. Pojawi się on niedługo po tym jak miniesz posąg, który uruchomi cutscence z informacją dotyczącą ojca Aurory. Zaatakuje cię wraz ze swoimi towarzyszami - śmiercią i gremlinem. Na obu jego sojuszników najlepsze są ataki ogniem. Samego bossa natomiast lepiej atakować ciosami elektrycznymi. Ma on możliwość paraliżowania twoich wojowników. Potrafi on leczyć siebie i swoich towarzyszy. Najlepszą parą na tego bossa jest Finn i Tristis. Ten pierwszy posiada oba ataki potrzebne do zabicia wrogów, a drugi jest w stanie tworzyć tarcze oraz cofać ładowanie tur przeciwników.

Ruchy Tristisa możesz przeznaczyć również do używania eliksirów - Sea Monster | Bossowie | Child of Light - Child of Light - poradnik do gry

Ruchy Tristisa możesz przeznaczyć również do używania eliksirów. Możesz w ten sposób leczyć swojego towarzysza, dawać mu zwiększone obrażenia albo uzupełniać punkty many. W tej walce jest to bardzo potrzebne, ponieważ Finn ciągle będzie je zużywać. Każdy wyprowadzony przez niego cios powinien być ognisty albo elektryczny. Najlepiej używaj ich na całej drużynie. Ataki te zadadzą też trochę obrażeń przeciwnikowi z innym słabym punktem. Ułatwi to też przerywanie jego ciosów.