Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Child of Light - poradnik do gry

Child of Light - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Rozdział 1 - The Girl and the Firefly | Opis przejścia | Child of Light poradnik Child of Light

Pierwsze kroki w Child of Light

W rozdziale "The Girl and the Firefly" prowadzić cię będzie samouczek. Nauczysz się podstawowych mechanik gry i sposobów walki. Jedną z pierwszych czynności jest przesunięcie przedmiotu, który pozwoli nam przedostać się dalej. Mechanika ta jest często stosowana w grze.

W pierwszych minutach rozgrywki poznajesz swojego towarzysza - Igniculus będzie rozświetlać ci drogę oraz pomagać w walce i rozwiązywaniu zagadek - Rozdział 1 - The Girl and the Firefly | Opis przejścia | Child of Light - Child of Light - poradnik do gry

W pierwszych minutach rozgrywki poznajesz swojego towarzysza - Igniculus będzie rozświetlać ci drogę oraz pomagać w walce i rozwiązywaniu zagadek. Pokazuje ci on jak regenerować zdrowie i mane. W świecie gry pojawiają się specjalne krzaczki, które obie postaci mogą poruszyć. Gdy któraś z postaci ich dotknie rozsypują się. Musisz zbierać kulki, które się z nich wysypia w celu regeneracji swojego zdrowia, many oraz siły Igniculusa.

  1. Kulki zielone - regeneracja zdrowia
  2. Kulki fioletowe - regeneracja many,
  3. Kulki niebieskie - regeneracja siły Ignicusa,
  4. Kulki pomarańczowe - punkty doświadczenia.

Twórcy dali Ci możliwość swobodnego przemierzania mapy, w każdej chwili możesz się cofnąć, aby sprawdzić czy niczego nie pominąłeś albo stoczyć walkę, na którą wcześniej nie miałeś ochoty. Gra posiada miejsca zapisu. Zazwyczaj zapisuje się po walkach, interakcjach z innymi postaciami i oczywiście po zmianie rozdziału.

Pierwsza zagadka

Gdy spotkasz już swojego towarzysza i nauczysz się regenerować życie czeka cię pierwsza zagadka - Rozdział 1 - The Girl and the Firefly | Opis przejścia | Child of Light - Child of Light - poradnik do gry

Gdy spotkasz już swojego towarzysza i nauczysz się regenerować życie czeka cię pierwsza zagadka. Do jej rozwiązania potrzebny jest Igniculus i jego moc świecenia. Musisz nim nakierować znaki na odpowiednie miejsca, wystarczy, że ustawisz się Igniculusem za odpowiednim znakiem i ustawisz światło na właściwym miejscu. Dzięki temu otworzą się drzwi. Na obrazku zaznaczyliśmy okręgami pary, które musisz połączyć. Każdy znak dostał swój kolor, aby rozwiązanie zagadki było czytelne.