Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

War Thunder - poradnik dla początkujących

War Thunder - poradnik dla początkujących

SPIS TREŚCI

Wiadomości, Chat oraz Znajomi w War Thunder | Informacje podstawowe War Thunder poradnik

Wiadomości, Chat oraz Znajomi

Wiadomości

Wiadomości to zakładka, która informuje nas o wszelakich rzeczach, które dzieją się na naszym profilu. W zakładce wiadomości dowiemy się przede wszystkim o naszych wygranych bądź też przegranych bitwach, przyznanych osiągnięciach, które zdobyliśmy podczas walki, informacje o załodze, czyli wszelkie wiadomości o przebiegu szkoleń na pilotach, punkty doświadczenia itp.

Chat

Chat to zakładka, dzięki której możemy dołączyć do różnego rodzaju czatu. Do wyboru jest ich naprawdę wiele. Osoby pragnące zawrzeć nowe znajomości bądź też poradzić się innych graczy odnoście jakiejś nurtującej sprawy w świecie gry mogą po prostu wejść na Polski czat gdzie bez problemów nawiążą kontakt z rodakami.

Znajomi

Zakładka znajomi to nic innego jak nasz portal społecznościowy. W tej zakładce możemy akceptować/odrzucać zaproszenia od różnych graczy z całego świata. Zapraszać wybranego przez nas przyjaciela do naszego grona znajomych, czy też wysłanie do konkretnej osoby prywatnej wiadomości lub zaproszenie go do swojego oddziału.