Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

War Thunder - poradnik dla początkujących

War Thunder - poradnik dla początkujących

SPIS TREŚCI

Rejestracja | Informacje podstawowe w War Thunder War Thunder poradnik

Rejestracja

Po wejściu na główną stronę War Thunder (warthunder - Rejestracja | Informacje podstawowe w War Thunder - War Thunder - poradnik dla początkujących

Po wejściu na główną stronę War Thunder (warthunder.com) ujrzymy stronę w języku angielskim. Dla osób niezbyt dobrze posługujących się tym językiem jest możliwość jego zmiany na język Polski. W tym celu klikamy w prawym górnym rogu "language", a następnie wybieramy nasz język.

Następnie klikamy "Utwórz nowe konto", po odpaleniu strony wypełniamy wymagane pola pamiętając, iż podany przez nas adres e-mail będzie naszym adresem głównym potrzebnym do logowania się w grze! Po zarejestrowaniu się pozostaje nam jeszcze potwierdzenie jego autentyczności (na podany przez nas adres e-mail przyjdzie nam potwierdzenie autentyczności konta).

Kolejnym krokiem zbliżającym nas do końca, jest zaopatrzenie się w klienta gry - Rejestracja | Informacje podstawowe w War Thunder - War Thunder - poradnik dla początkujących

Kolejnym krokiem zbliżającym nas do końca, jest zaopatrzenie się w klienta gry. W tym celu wracamy na stronę główną i klikamy "Pobierz grę za darmo" Po ściągnięciu i zainstalowaniu należy ją uruchomić, a następnie zaczekać na załadowanie całej zawartości gry. W trakcie pobierania możemy ustawić potrzebne ustawienia do płynnej gry na naszym komputerze.