Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

War Thunder - poradnik dla początkujących

War Thunder - poradnik dla początkujących

SPIS TREŚCI

Menu gry | Podstawy rozgrywki w War Thunder War Thunder poradnik

Opcje gry

Ważną zakładką są opcje gry, można w nich ustawić wszelakie ustawienia, jakie nas interesują, od ustawień automatycznego logowania po ustawienia bardziej zaawansowane, czyli np.: rodzaj jednostki miary prędkości. Dodatkowymi ustawieniami są ustawienia dźwięku oraz interfejsu.

Encyklopedia

Encyklopedia to zakładka, dzięki której możemy dowiedzieć się wszystkiego na temat historii związanej z danym modelem samolotu, bądź też przebiegu walki nad danym obszarem. Obecnie zawartość encyklopedii jest wyłącznie w języku angielskim miejmy nadzieję, że w przyszłości będzie on też w języku Polskim.

Rankingi

Dział Rankingi pozwala nam na sprawdzenie zarówno naszej pozycji w światowym rankingu jak i najlepszych graczy. W zależności od rodzaju bitw zręcznościowej, historycznej czy realistycznej nasz wynik rankingowy będzie się zmieniać. Tak, więc jeśli w bitwach historycznych zajmujemy ostatnią pozycję w światowym rankingu nie przejmujmy się, na pewno w innym rodzaju bitwy jesteśmy na innym miejscu.

Powtórki

W zakładce powtórki mamy możliwość obejrzenia zapisanych automatycznie filmów z naszej rozgrywki. Zapis automatyczny obejmuje dziesięć ostatnio rozegranych bitew. Jest to interesujące rozwiązanie dla wszystkich osób pragnących zmontować ciekawy film ze swojej rozgrywki a następnie umieścić je na różnych portalach społecznościowych. Takie rozwiązanie daje niesamowite możliwości do tworzenia profesjonalnych filmów/intr.

Benchmark

W tej zakładce mamy możliwość przetestowania wydajności gry na naszych ustawieniach graficznych. W tym celu wybieramy jedną z czterech opcji, jakie mamy do wyboru. Po odpaleniu zostanie zaprezentowana nam bitwa historyczna w postaci filmu z wszelkimi manewrami możliwymi do wykonania. W trakcie tego testu możemy oczywiście czekać do końca bądź testu lub też samemu go wyłączyć. Po wyłączeniu ukaże się nam okno z wszelkimi parametrami istotnych w płynnym poruszaniu się po grze. Jest to dobre rozwiązanie na sprawdzenie czy gra nie będzie się nam zacinać na najwyższych ustawieniach graficznych. Pamiętajmy im większa ilość FPS tym lepszy komfort gry.

Twórcy gry

Ostatnia zakładka menu jest poświęcona Twórcą Gry. Po kliknięciu na nią zostanie nam przedstawiona cała lista osób zajmujących się grafiką, dźwiękiem oraz samym wydaniem gry dla nas, graczy.