Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Blacklight Retribution - video poradnik do gry

SPIS TREŚCI
Blacklight Retribution - video poradnik do gry

Blacklight Retribution - video poradnik do gry

Grad kul w mroku. Poradnik wideo do gry BlackLight: Retribution to materiał skierowany do początkujących graczy, rozpoczynających swoją przygodę z tym tytułem. Film omawia podstawy takie jak pierwsze kroki, tryby, czy mapy i stanowi doskonałą pomoc w rozgrywkach online.

Ostatnia aktualizacja: 1 sierpnia 2016

Niniejszy poradnik wideo zawiera wprowadzenie do gry BlackLight: Retribution dla początkujących graczy. Można w nim znaleźć cenne porady dotyczące m.in. poruszania się po interfejsie czy też dokonywania pierwszych kroków mogących nam pomóc w rozgrywkach online z innymi graczami.

BlackLight: Retribution to shooter Free2Play, którego fabuła osadzona jest w niedalekiej przyszłości. Wcielamy się w postać tzw. agenta z pomocą którego szerzymy terror wśród innych towarzyszy rozgrywki w świecie utrzymanym w klimatach mrocznego cyberpunku. Gra miała swoją światową premierę w kwietniu 2012 roku i została stworzona przez Zombie Studio, które też odpowiada za wcześniejszą odsłonę BlackLight: Tango Down. Twórcy wykorzystali silnik graficzny Unreal Engine 3 i jak na produkcję dostępną za darmo - gra pozostawia bardzo miłe wrażenia wizualne jak i dźwiękowe.

Poradnik jest skierowany do gracza, który nigdy nie miał styczności w powyższym tytułem. Jeśli planujesz rozpocząć zabawę z BlackLight: Retribution, lub chciałbyś dowiedzieć się o nim trochę więcej to ten poradnik jest właśnie dla ciebie.

 1. Wstęp (1/12)
 2. O grze (2/12)
 3. Pierwsze kroki (3/12)
 4. Zwiad po menu - Ustawienia (4/12)
 5. Zwiad po menu - Ekran społecznościowy (5/12)
 6. Zwiad po menu - Waluty i customizacja postaci (6/12)
 7. Tryby treningowe - Trening podstawowy (7/12)
 8. Tryby Treningowe - Trening Praktyczny (8/12)
 9. HRV w grze - Hyper Reality Visor (9/12)
 10. Przedstawienie trybów multiplayer (10/12)
 11. Mapy w grze (11/12)
 12. Podsumowanie (12/12)

Krzysztof "Harem" Goliński (www.gry-online.pl)