Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Tomb Raider - poradnik do gry

Tomb Raider - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Kategoria Łowy | Umiejętności w Tomb Raider Tomb Raider poradnik, solucja

Kategoria Hunter (Łowy)

NAZWA UMIEJĘTNOŚCI

DZIAŁANIE UMIEJĘTNOŚCI

KOMENTARZ

Steady Shot

Wydłużenie czasu celowania z łuku.

Umiejętność ta jest niezmiernie pomocna, ale tylko jeśli zamierzasz używać łuku do cichego eliminowania wrogów, bo to właśnie wtedy przydaje się wydłużony czas celowania.

Ammo Capacity

Przenoszenie nieco większej ilości amunicji.

Nie radzę ignorować tej umiejętności, gdyż Lara domyślnie może przenosić bardzo niewielkie ilości amunicji. Może to okazać się kłopotliwe w dużych bitwach, zmuszając do zamiany broni czy obarczonego ryzykiem podbiegania do zabitych już wrogów z zamiarem okradania ich ciał.

Heavy Lifter

Przenoszenie maksymalnej ilości amunicji.

Umiejętnością tą warto zainteresować się dopiero pod koniec gry i tylko jeśli pomimo zakupienia poprzedniej zdolności z tej grupy nadal masz problemy z amunicją w większych bitwach.

Accomplished Killer

Zdobywanie dodatkowych punktów doświadczenia za efektowne eliminowanie wrogów.

Warto dość wcześnie odblokować tę umiejętność, dzięki czemu już od samego początku przygody będziesz zdobywał większe ilości punktów doświadczenia za podstawowe czynności. Pod pojęciem efektywnej eliminacji wrogów kryją się strzały w głowę, ataki po udanych unikach oraz ciche egzekucje.

Bow Expert

Zdobywanie dodatkowych punktów doświadczenia za dobijanie wrogów strzałami oraz ułatwione celowanie w głowę z wykorzystaniem łuku.

To jedna z lepszych umiejętności z tej kategorii, tak więc dobrze byłoby się nią zainteresować. Szansa na zamordowanie wroga strzałą na krótkim dystansie pojawia się po udanym uniku.

Pistol Expert

Zdobywanie dodatkowych punktów doświadczenia za dobijanie wrogów pistoletem na krótkim dystansie oraz ułatwione celowanie w głowę z wykorzystaniem pistoletu.

Umiejętność ta nie jest tak przydatna jak trzy pozostałe z tej grupy, co nie znaczy, że należałoby ją całkowicie zignorować. Szansa na postrzelenie przeciwnika na krótkim dystansie pojawia się po udanym uniku.

Rifle Expert

Zdobywanie dodatkowych punktów doświadczenia za dobijanie wrogów karabinem na krótkim dystansie.

To jedna z lepszych umiejętności z tej kategorii, tak więc dobrze byłoby się nią zainteresować. Szansa na postrzelenie przeciwnika na krótkim dystansie pojawia się po udanym uniku.

Shotgun Expert

Zdobywanie dodatkowych punktów doświadczenia za dobijanie wrogów strzelbą na krótkim dystansie.

To jedna z lepszych umiejętności z tej kategorii, tak więc dobrze byłoby się nią zainteresować. Szansa na postrzelenie przeciwnika na krótkim dystansie pojawia się po udanym uniku.