Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

APB: Reloaded - poradnik dla początkujących

APB: Reloaded - poradnik dla początkujących

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

APB: Reloaded - poradnik dla początkujących

Piaskownica pełna ognia! Poradnik dla początkujących do gry APB: Reloaded został stworzony głównie z myślą o bezbolesnym wprowadzeniu nowego gracza w realia rozgrywki, chociaż starzy wyjadacze z całą pewnością również znajdą w nim przydatne dla siebie informacje.

Ostatnia aktualizacja: 1 sierpnia 2016

Poradnik dla początkujących do gry APB: Reloaded został stworzony głównie z myślą o graczach niedoświadczonych, ale nie tylko - APB: Reloaded - poradnik dla początkujących

Poradnik dla początkujących do gry APB: Reloaded został stworzony głównie z myślą o graczach niedoświadczonych, ale nie tylko. Gra odrobinę kuleje, jeśli chodzi o bezbolesne wprowadzenie nowego gracza w swój świat i nawet starzy wyjadacze mogą się trochę pogubić. APB: Reloaded to nieco nietypowa gra MMO. Bliżej jej do serii GTA niż do World of Warcraft. Rozwój postaci to przede wszystkim zdobywanie coraz lepszego wyposażenia oraz nabywanie umiejętności przez samego gracza. Tutaj liczy się twój refleks, celność, orientacja w terenie oraz gra zespołowa. Zwracam uwagę na fakt, że jest to gra w fazie beta i od momentu opublikowania tego poradnika wiele może się jeszcze zmienić w rozgrywce, a miasto, w którym toczy się akcja najprawdopodobniej zostanie wzbogacone o nowe dzielnice.

Piotr "MaxiM" Kulka (www.gry-online.pl)

Informacje o APB: Reloaded - poradnik dla początkujących

Autor : Piotr "MaxiM" Kulka

Ostatnia aktualizacja : 1 sierpnia 2016

Poradnik zawiera : strony: 20, ilustracje: 176 .

Skorzystaj z funkcji komentarzy do wskazania błędów lub uzupełnienia poradnika.

Popularne strony w APB: Reloaded - poradnik dla początkujących