Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Michael Bay Najnowsze wiadomości i informacje

Michael Bay i Ryan Reynolds pracują z Netfliksem nad Six Underground

Jiker, 23 maja 2018, 14:30

The Irishman w reżyserii Martina Scorsese stracił miano najdroższego filmu Netfliksa. Obecnie należy ono do Six Underground - kolejnego filmu Michaela Baya z Ryanem Reynoldsem w roli głównej, który trafi do oferty platformy VoD w 2019 roku.

Michael Bay nie żegna się z robotami - znamy jego kolejne filmy

Czarny Wilk, 8 marca 2018, 10:19

Ostatni rycerz był pożegnaniem Michaela Baya z serią Transformers, ale nie z robieniem filmów o robotach. Poznaliśmy tytuły dwóch kolejnych obrazów, nad którymi zamierza pracować znany reżyser - Robopocalypse i 6 Underground.

John Cena negocjuje tytułową rolę w filmie Duke Nukem

Czarny Wilk, 23 stycznia 2018, 09:25

Hollywood coraz poważniej przymierza się do nakręcenia filmu na podstawie gier z serii Duke Nukem. Według najnowszych doniesień, istnieją spore szanse, że w roli głównej zobaczymy wrestlera i aktora Johna Cenę. Obraz produkuje firma Platinum Dudes, której współwłaścicelem jest Michael Bay.

Pierwsze oceny Transformers: Ostatniego Rycerza zwiastują najgorszą część cyklu

Gameplay, 22 czerwca 2017, 13:17

Pojawiły się pierwsze recenzje najnowszej odsłony popularnego cyklu o walkach wielkich robotów, nad którym od lat pieczę sprawuje Michael Bay. Zdanie krytyków jest dość jednomyślne – mamy do czynienia z wyjątkowo kiepskim filmem.

Transformers - 14 nowych historii w przygotowaniu

Gameplay, 5 kwietnia 2017, 14:09

Wygląda na to, że Transformery nie opuszczą kin jeszcze przez wiele lat. Z informacji podanych przez Michaela Baya wynika, że w przygotowaniu jest czternaście scenariuszy, które mogą posłużyć za bazę kolejnych filmów o transformujących się robotach.

Transformers: The Last Knight - oficjalne streszczenie filmu i emocjonalny wpis Michaela Baya

Gameplay, 3 lutego 2017, 14:46

Michael Bay, reżyser czterech poprzednich filmów z serii Transformers, a także nadciągającego The Last Knight, ujawnił oficjalny zarys fabuły obrazu. Zwrócił również uwagę na tytaniczną pracę scenarzystów.

Transformers: The Last Knight na pierwszym zwiastunie

Gameplay, 6 grudnia 2016, 14:03

W sieci zadebiutował pierwszy zwiastun filmu Transformers: The Last Knight. Obraz trafi do kin 23 czerwca 2017 roku.

Anthony Hopkins w obsadzie Transformers: The Last Knight

Gameplay, 7 czerwca 2016, 10:49

Anthony Hopkins, legenda światowej kinematografii, dołączył do obsady filmu Transformers: The Last Knight. Jednocześnie reżyser Michael Bay ujawnił, że w filmie ważną rolę odegra ponownie Bumblebee, którego zobaczymy zresztą w odświeżonej wersji.

Transformers: Wiek zagłady - 100% Baya w Bayu

eJay, 28 czerwca 2014, 14:58

Czwarta część Transformers nie zaskakuje. Michael Bay specjalnie nie przyłożył się do startu nowej trylogii.

Michael Bay zaangażowany w produkcję filmu Ghost Recon

qjin, 12 czerwca 2013, 14:48

Francuski koncern Ubisoft poinformował, że najprawdopodobniej reżyserią filmu na motywach serii Ghost Recon zajmie się Michael Bay. Projekt wspomoże także wytwórnia Warner Bros.

Zobacz zwiastun gry Need for Speed: The Run w reżyserii Michaela Baya

Sarge, 5 listopada 2011, 11:25

W sieci pojawił się nowy zwiastun gry wyścigowej Need for Speed: The Run. Materiał został wyreżyserowany przez samego Michaela Baya, twórcy takich filmów jak Armageddon, czy trylogii Transformers. Możecie obejrzeć także kulisy powstawania trailera.

Odblokuj zwiastun gry Need for Speed: The Run twórcy trylogii Transformers

DogGhost, 3 listopada 2011, 10:12

Michael Bay, reżyser takich filmów jak Transformers czy Pearl Harbor, przygotował specjalny zwiastun gry Need for Speed: The Run, który zostanie wkrótce pokazany w serwisie Facebook.