Sacred Legends Game Box

Sacred Legends

Gra RPG Deep Silver / Koch Media

Data premiery gry: 25 sierpnia 2016

Przygotowane przez studio Chimera Enterainment RPG akcji, stanowiące pierwszą mobilną odsłonę popularnej serii Sacred. Akcja gry toczy się w fantastycznej krainie Ancaria, znajdującej się na krawędzi zagłady za sprawą Demonicznych Lordów, których celem jest otwarcie bram piekielnych i zalanie śmiertelników armiami ciemności. Zadaniem graczy w Sacred Legends jest oczywiście pokrzyżowanie tych niecnych planów. Wydarzenia w grze obserwujemy z kamery zawieszonej wysoko nad głową bohatera, a zabawa polega na eksploracji świata, wypełnianiu zadań, gromadzeniu doświadczenia oraz potyczkach z hordami nieprzyjaciół. Do dyspozycji graczy oddano kilka postaci, dysponujących odmiennym uzbrojeniem i zdolnościami, a także unikalnymi drzewkami rozwoju. W grze znalazł się też prosty system craftingu. Kampanię fabularną Sacred Legends możemy przejść samotnie lub w trybie kooperacji, a całość uzupełnia możliwość pojedynków PvP z innymi graczami, rozgrywanych na specjalnie zaprojektowanych arenach.

Więcej informacji o: Sacred Legendsrpgfantasyhack'and'slashRPG akcji .

Sacred Legends - zwiastun #1

Sacred Legends - zwiastun #1 [0:30]

Zwiastun Sacred Legends, RPG akcji opracowanego z myślą o mobilnym systemie iOS. Produkcja jest klasycznym hack’and’slashem, oferującym kampanię, którą możemy przejść samotnie lub w trybie kooperacji, oraz potyczki PvP.

Mobilni mistrzowie Halloween 2016, czyli top 10 najciekawszych aktualizacji
Mobilni mistrzowie Halloween 2016, czyli top 10 najciekawszych aktualizacji

wiadomość31 października 2016

Z okazji Halloween serwisy App Store i Google Play zostały zalane przez aktualizacje gier mobilnych związane z tym świętem. Z tej powodzi wybraliśmy dziesięć najciekawszych łatek.

Sacred Legends - RPG akcji zadebiutowało na iOS i Androidzie
Sacred Legends - RPG akcji zadebiutowało na iOS i Androidzie

wiadomość25 sierpnia 2016

Do dystrybucji w usługach App Store i Google Play trafiło Sacred Legends, czyli pierwsza mobilna odsłona popularnego cyklu RPG-ów akcji. Tytuł dostępny jest w modelu free-to-play.

Nadchodzi Sacred Legends - mobilna odsłona cyklu pecetowych hack'and'slashy
Nadchodzi Sacred Legends - mobilna odsłona cyklu pecetowych hack'and'slashy

wiadomość24 maja 2016

To dobry rok dla fanów mobilnych hack'n'slashy. Firma Deep Silver zapowiedziała Sacred Legends, będące nową odsłoną popularnej pecetowo-konsolowej marki.

45
iOS
AND

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz