Ghost Master - poradnik do gry

Poradnik do Ghost Master koncentruje się na dokładnym opisaniu techniki przejścia wszystkich 14 poziomów, jakie gra ma do zaoferowania oraz na sposobach pozyskania wszystkich uwięzionych na nich duchów.

5 września 2003Autor solucji: Shuck (gry-online.pl) - dotyczy wersji PC
Pisząc niniejszy poradnik skupiłem się na dokładnym opisaniu techniki przejścia wszystkich 14 poziomów, jakie gra ma do zaoferowania oraz na sposobach pozyskania wszystkich uwięzionych na nich duchów - Ghost Master - poradnik do gry

Pisząc niniejszy poradnik skupiłem się na dokładnym opisaniu techniki przejścia wszystkich 14 poziomów, jakie gra ma do zaoferowania oraz na sposobach pozyskania wszystkich uwięzionych na nich duchów. Celowo nie poświęcałem uwagi na trening swoich duchów, by nie doszło do sytuacji, w której dawane przeze mnie porady wymagają mocy, którymi inny gracz mógłby w danym czasie nie dysponować. Podobnie starałem się przeważnie wykonywać kolejne misje korzystając z duchów domyślnie przydzielanych przez grę, a jeżeli z jakichś powodów było to niemożliwe lub zbytnio niewygodne, wówczas wymieniam w opisie wybrany przeze mnie skład drużyny. Wierzę, że nikt korzystający z mojego poradnika nie będzie mieć większych problemów z ukończeniem tej wyjątkowej gry. Na końcu dołączyłem polsko-angielskie słowniczki imion występujących w grze duchów oraz śmiertelników - to z myślą o tych, którzy posiadają "Ghost Mastera" przysłanego przez ciocię z Kanady. Miłej zabawy!

Informacja o aktualizacjach poradnika

Na dzień dzisiejszy prace nad poradnikiem Ghost Master - poradnik do gry zostały zakończone.

W komentarzach pod poradnikiem zapraszamy do dopisywania swoich uwag, własnych porad i informacji pomocnych dla innych graczy.

Możesz również napisać do nas redakcja@gry-online.pl zgłaszając błędy lub pomysły na rozbudowę poradnika.

Ze względu na możliwe aktualizacje gry (patche), mogą wystąpić pewne różnice w zawartości gry i poradnika. Data ostatniej aktualizacji poradnika: 5 września 2003.

Kody do gry Ghost Master

Patche (łatki) do gry Ghost Master

Trainery do gry Ghost Master

komentarze czytelników


hermin  2004-03-05 - 16:33

nie mogłem przejść tego poziomu błąd ognika z blair ale już przeszedlem i dziękuje

fafifu  2007-03-31 - 11:30

poradnik bardzo mi pomógł nie wiedziałem o boskim krzaku i jak przejść ognika z blair dzięki :)

deszczułka  2008-03-30 - 17:11

nie umiałam jak przejsc błąd ognika z blair ALE JUŻ WIEM .dzięki

deszczułka  2008-04-02 - 16:35

Nie wiedziałam jak przejść błąd ognika z blair. Ale teraz już wiem. DZIĘKI

osar4rr  2008-06-30 - 17:37

ciemnoty jest bespłatny poradnik GHOST MASTER FAN SITE wpisujecie w goglach i tam jest wszystko

Adik1964  2008-07-06 - 17:17

ja przeszedłem do ostatniej rundy Co kryje się za kukułczym gniazdem bez poradników :D dziś sie dowieziałem że takie poradniki istanieją :P zaczne sobie znowu grać :D pozdro dla wszytskich

mroczny dark  2009-04-05 - 16:15

jak pszejść ognika z blair????????

krystianosik18  2010-04-05 - 17:02

To jest superporadnik do supergry! ;D