Tom Clancy's Splinter Cell: Conviction - PC - poradnik do gry

Poradnik do gry Tom Clancy's Splinter Cell: Conviction zawiera przede wszystkim bardzo szczegółowy opis wszystkich misji kampanii dla pojedynczego gracza. W tekście znalazły się informacje na temat wykonywania stawianych przed głównym bohaterem zadań.

30 kwietnia 2010Autor solucji: Stranger (gry-online.pl) - dotyczy wersji PC
Poradnik do gry Tom Clancys Splinter Cell: Conviction zawiera przede wszystkim bardzo szczegółowy opis wszystkich misji kampanii dla pojedynczego gracza - Tom Clancys Splinter Cell: Conviction - PC - poradnik do gry

Poradnik do gry Tom Clancy's Splinter Cell: Conviction zawiera przede wszystkim bardzo szczegółowy opis wszystkich misji kampanii dla pojedynczego gracza. W tekście znalazły się informacje na temat wykonywania stawianych przed głównym bohaterem zadań, sprawnego unikania jednostek wroga oraz rozprawiania się z przeciwnikami w tych sytuacjach, w których jest to konieczne. W określonych miejscach prezentowane są ponadto różne warianty zachowań, opisujące między innymi wszystkie ścieżki prowadzące do celu czy mniej lub bardziej oczywiste metody eliminacji wrogów. Poradnik powstał w oparciu o najwyższy dostępny stopień trudności, choć wszystkie zawarte w nim wskazówki dotyczą także niższych poziomów.

Przed rozpoczęciem zabawy warto zapoznać się z dwoma dodatkowymi rozdziałami poradnika. W dziale Porady ogólne znajdują się podstawowe informacje na temat prowadzenia działań z ukrycia, skutecznego likwidowania wrogów czy korzystania z różnych elementów wyposażenia. W dziale Wyzwania znajdują się natomiast dokładne wskazówki dotyczące dodatkowych zadań, których można się podejmować praktycznie już od pierwszych minut gry.

Określone fragmenty tekstu w poradniku zostały oznaczone kolorem niebieskim i są to odwołania do zdjęć. #1 oznacza, że dany fragment tekstu związany jest z pierwszym zdjęciem dołączonym do opisu, a #2 - z drugim zdjęciem.

Jacek "Stranger" Hałas ( www.gry-online.pl )

Informacja o aktualizacjach poradnika

Na dzień dzisiejszy prace nad poradnikiem Tom Clancy's Splinter Cell: Conviction - PC - poradnik do gry zostały zakończone.

W komentarzach pod poradnikiem zapraszamy do dopisywania swoich uwag, własnych porad i informacji pomocnych dla innych graczy.

Możesz również napisać do nas redakcja@gry-online.pl zgłaszając błędy lub pomysły na rozbudowę poradnika.

Ze względu na możliwe aktualizacje gry (patche), mogą wystąpić pewne różnice w zawartości gry i poradnika. Data ostatniej aktualizacji poradnika: 30 kwietnia 2010.

War Thunder

War Thunder

Zagraj za Darmo!

World of Tanks

World of Tanks

Zagraj za Darmo!

Mafia III + DLC - PC - 157,90 zł

kup w sklepie

PC 157,90 zł

Injustice: Gods Among Us Ultimate Edition - PC - 63,90 zł

kup w sklepie

PC 63,90 zł

One Piece Pirate Warriors 3 Gold Edition - PC - 158,90 zł

kup w sklepie

PC 158,90 zł

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz
Wszystkie komentarze
30.04.2010 09:50
darth 16
23
Legionista

Poradnik dobry, ale najlepiej grać samemu :)

30.04.2010 20:38
odpowiedz
Harry M
97
Master czaszka

Super

01.05.2010 19:39
odpowiedz
olek1996olek
14
Legionista

zajebisty poradnik

23.06.2010 12:08
odpowiedz
berial6
71
Donut Hole

trudność tej gry nie polega na błąkaniu się po labiryntach, rozwiązywaniu zagadek czy innych takich. Trudność tej gry polega na tym, żeby wyeliminować wrogów, tak jak w Arkham Asylum.
Trzeba po prostu mieć zwinne palce ,by uciec wrogom