Soldier Front [PC]

Soldier Front to pierwszoosobowa strzelanka od studia NHN Games. Ten przeznaczony do rozgrywek sieciowych FPS jest ukierunkowany na zaserwowanie odbiorcom maksymalnie realistycznych doznań w zakresie działań wojennych prowadzonych przez wyspecjalizowane jednostki wojskowe.

wersja językowa:
angielska

Soldier Front data premiery gry na PC:

14 lutego 2007 ( światowa data premiery )

obecnie brak planów wydania ( w Polsce )

gry podobne do Soldier Front:

Return to Castle Wolfenstein
Terrorist Takedown: Wojna w Kolumbii
Deadly Dozen

Akcji, FPP, strzelanki

Soldier Front to pierwszoosobowa strzelanka od studia NHN Games. Ten przeznaczony do rozgrywek sieciowych FPS jest ukierunkowany na zaserwowanie odbiorcom maksymalnie realistycznych doznań w zakresie działań wojennych prowadzonych przez wyspecjalizowane jednostki wojskowe.

Opisywane dzieło pozwala nam na wcielenie się w żołnierza takich organizacji, jak brytyjski SAS (Special Air Service), GSG-9, GIGN oraz Delta Force. Poszczególne frakcje różnią się umundurowaniem, taktyką walki oraz posiadanymi rodzajami broni. Graczom dane jest wcielić się w agenta jednej z nich, by następnie wziąć udział w szeregu misji, toczonych na wirtualnych polach walki.

Do naszej dyspozycji oddano trzy online’owe tryby zabawy – Single Battle, Team Battle oraz Clan Combat. Pierwsza z opcji nie wymaga od nas specjalnych zdolności bojowych – musimy jedynie skupić się na zastrzeleniu wszystkich osób, jakie zobaczymy na ekranie. O wiele bardziej wymagająca jest druga kampania, będąca zbiorem czterech operacji. Zadania te to krótkie, zazwyczaj kilkuminutowe wyprawy, w których w zależności od upodobań twórców wraz z naszą drużyną zajmujemy się podkładaniem bomb, ucieczkami z bazy wojskowej lub też strzeżeniem ważnego obiektu strategicznego. Clan Combat natomiast to – jak sama nazwa wskazuje – walka pomiędzy dwoma zespołami, zarejestrowanymi w świecie gry jako klany. Na podstawie tej opcji tworzone są turnieje oraz pojedyncze zawody w Soldier Front.

Twórcy dzieła nie zapomnieli również o uraczeniu nas potężnymi narzędziami zagłady. Wśród udostępnionych przez nich giwer znalazły się takie legendy, jak MP5, M16, AK-74 czy Beretta M92. Jednocześnie możemy nosić przy sobie dwa typy broni. Ponadto umożliwiono nam także gromadzenie innych, przydatnych przedmiotów, np. granatów dymnych i odłamkowych, gazu łzawiącego czy noża, będącego na wyposażeniu amerykańskiej armii.

Nasze działania toczymy w czterech różnorodnych lokacjach, rozmieszczonych w najróżniejszych miejscach na kuli ziemskiej. Za sprawą Soldier Front przenosimy się do Irlandii, Ekwadoru, Egiptu oraz Chin, by zgodnie ze scenariuszem gry wszędzie zaprowadzać ład i porządek. Warto odnotować, że za szczególne zasługi wojenne jesteśmy honorowani cennymi odznaczeniami. Dzięki temu przy odrobinie szczęścia i umiejętności możemy w mgnieniu oka stać się nie tylko sierżantem czy majorem, ale nawet generałem.

Tryb gry: multiplayer   Tryb multiplayer: Internet   Nośnik: 1 CD  
Ocena gry 7.6 / 10 na podstawie 101 ocen czytelników.  

wymagania sprzętowe

Rekomendowane: Pentium III 1.2 GHz, 512 MB RAM, karta grafiki 128MB (GeForce 4 lub lepsza)

komentarze czytelników


COLINS**  2007-03-16 - 18:40

Jest pierwszy!!!!!! jakaś fajna gra chętnie bym zagrał bo ostatnimi czasy brakuje mi trochę strzelanek

‹[[  2007-03-16 - 19:18

Też postaram się ,,zdobyć tą grę" wygląda na fajną ...

Barixxx  2007-03-17 - 17:21

tą gre idzie ściągnąć ze strony www.sfront.ijji.com Tylko trzeba się na tej stronce zarejestrować!! Mój nick to Bari

Taliboy  2007-04-07 - 18:45

Gra strasznie wciąga mimo że na pierwszy rzut oka wygląda jak niskobudżetowa podróbka CSa. Niestety to jest beta i ma sporo błędów i gracze pozwalają sobie je wykorzystywać.

FunMen  2007-04-14 - 13:11

Ciekawe co ona ma wspólnego z Battlestrike

Miclo  2007-08-10 - 15:22

POMÓŻCIE!! Na początku kupiłem sobie wszysko co potzrzebne i ok. Ale nie mam pojęcia ja w tej grze zdobywa Sp (special Point) POMÓŻCIE!!!!!!!!!

SOLDIER FRONT  2007-09-08 - 20:24

Zapraszam serdecznie wszystkich fanow Soldier Fronta na 4um dot. wlasnie tej wspanialej gry :) ...

Aragorn Potomek Elendila  2007-10-10 - 18:34

Ok mam taki maly problemik wlanczam gre i nie wiem czemu GameGuard wykrywa Hack (GameHack) a ja nie uzywam Hackow

hexevilius  2008-12-27 - 12:45

Zapraszam na Polska stronę o Soldier Front oraz dołączenie do naszego clanu - sfront.pl Dołącz do nas zgraj się na Team Speak i poczuj moc w gaciach ;D W razie problemów instalacji lub gry pomożemy Ci !:)

hexevilius  2008-12-27 - 12:52

Zapraszam na Polska stronę o Soldier Front oraz dołączenie do naszego clanu - sfront.pl Dołącz do nas zgraj się na Team Speak i poczuj moc w gaciach ;D W razie problemów instalacji lub gry pomożemy Ci !:)

HuntERjf  2009-03-08 - 21:16

Wie ktoś jak zainstalować grę na inny dysk niż docelowy C:/ ??

=Stig[32]= ([NPS])  2011-06-26 - 10:37

Witam! Czy w tej grze bronie są na dnie czy na zawsze ?

QuikcShare  2011-08-25 - 00:11

kolega wyżej bronie są na stałe, moja pierwsza gra MMOFPS ;] było wszystko fajnie jeżeli lubiło się ładowanie całego magazynku w przeciwnika aby go zabić ;D i strzelając z PSG w nogę zaliczało ci headshot`a xD dobre wspomnienia po tej grze, do czasu kiedy pojawili się 'hakerzy" (debile wykorzystujący programy prawdziwych hakierów, łajzy wykorzystują gotowy produkt, to po prostu nie doj*by co psuja grę innym graczom , sorry za bul-wers, no ale nie mogę inaczej)