Tony Hawk's Pro Skater 4 [XBOX]

Kolejna część zmagań Tony’ego Hawka na deskorolce pojawiła się na PS2, GameCube’a, Xboxa, PsOne oraz nawet na przenośnego Game Boy Advance’a. Jedynie wersja na PlayStation 2 daje możliwość grania online w Internecie.

wersja językowa:
angielska

Tony Hawk's Pro Skater 4 data premiery gry na XBOX:

23 października 2002 ( światowa data premiery )

14 grudnia 2002 ( data wydania w Polsce )

22 listopada 2002 ( Europejska premiera PAL )

23 października 2002 ( premiera w USA NTSC )

gry podobne do Tony Hawk's Pro Skater 4:

BMX XXX
Tony Hawk's Underground
Tony Hawk's American Wasteland

Sportowe, deskorolka, multiplayer

Gra polega na jeżdżeniu po pewnym zamkniętym obszarze na deskorolce i robieniu różnorakich tricków. Programiści z firmy Neverosft postarali się, aby kolejny Tony Hawk’s Pro Skater nie był tylko kolejnym sequelem z nowymi trickami i levelami. Przede wszystkim zrezygnowano z limitu czasowego 120 sekund. W czwartej części możemy jeździć po planszy bez ograniczeń i dopiero, gdy odbierzemy zadanie od jakiejś postaci, włącza się limit czasowy na jego wykonanie. Zrezygnowano tez ze, znanych z poprzednich części, misji polegających na przewracaniu beczek, szukaniu ukrytej taśmy, niszczeniu dzwonków na ścianach – teraz zadania polegają na zrobieniu konkretnego tricku w określonym miejscu.

Jeździć możemy na 9 różnych obszarach. Za wykonane zadania otrzymujemy pieniądze (można kupować nowe stroje, deski, itp.) oraz tzw. stat points przeznaczane na rozbudowę umiejętności.

Istnieje możliwość wspólnego jeżdżenia z drugą osoba na podzielonym ekranie, ale dopiero tryb online na konsoli Sony pokazuje czym jest prawdziwy multiplayer. W zabawie w Internecie na jednej planszy może jeździć do 8 osób na raz – dodano tu liczne tryby, które długo nie pozwolą znudzić się tym sposobem rozgrywki.

Gdy poznamy już wszystkie zakamarki stworzonych przez autorów gry skateparków, zawsze możemy zbudować własne za pomocą dodanego edytora.

Graficznie wszystko stoi na bardzo dobrym poziomie. Warto dodać, iż jeżeli chodzi o sterowanie – Dual Shock 2 nadaje się do tej gry idealnie.

Tryb gry: single / multiplayer   Cena gry w dniu premiery: 139 PLN

Anno Online

Anno Online

Zagraj za Darmo!

11Legends

11Legends

Zagraj za Darmo!

Grand Theft Auto V - XBX - 104,90 zł

promocja

X360 104,90 zł

Red Dead Redemption - Game of the Year Edition - XBX - 86,90 zł

kup w sklepie

X360 86,90 zł

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz