Tom Clancy's Ghost Recon: Island Thunder [PC]

Drugi oficjalny dodatek do taktycznej gry akcji Tom Clancy's Ghost Recon. Przenosi on graczy do roku 2009 na tereny Kuby, gdzie muszą pomóc w doprowadzeniu do wolnej elekcji.
To jest dodatek do gry Tom Clancy's Ghost Recon.

wersja językowa:
z polskimi napisami

Tom Clancy's Ghost Recon: Island Thunder data premiery gry na PC:

24 września 2002 ( światowa data premiery )

10 kwietnia 2003 ( data wydania w Polsce )

gry podobne do Tom Clancy's Ghost Recon: Island Thunder:

Operation Flashpoint: Cold War Crisis
America's Army: Operations
Tom Clancy's Rainbow Six

Akcji

Drugi oficjalny dodatek do taktycznej gry akcji Tom Clancy's Ghost Recon. Przenosi on graczy do roku 2009 na tereny Kuby. Wraz ze śmiercią wieloletniego dyktatora Fidela Castro dawny porządek poszedł w zapomnienie i teraz władzę na Kubie próbują przejąć rebelianci oraz różni samozwańczy przywódcy. Gracz wraz z elitarnym oddziałem The Ghosts wchodzi w skład misji Organizacji Narodów Zjednoczonych, której celem jest przywrócenie porządku na Kubie i przeprowadzenie pierwszej wolnej elekcji. W trybie single player do przejścia czeka nowa kampania składająca się z ośmiu nowych misji, w trybie multiplayer przygotowano zaś pięć nowych map i dwa nowe typy rozgrywki. Do całkiem sporego arsenału jaki pojawił się w pełnej wersji gry dodano dwanaście nowych borni, w tym karabin M4 SOCOM oraz automatyczną wyrzutnię granatów MM-1. Ponieważ zmienił się teatr naszych działań w dodatku użyjmy także nowe rodzaje pojazdów zarówno kubańskich jak i sił zjednoczonych.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet / sieć lokalna   Liczba graczy: 1 - 32   Nośnik: 1 CD   Cena gry w dniu premiery: 49 PLN

wymagania sprzętowe

Rekomendowane: Pentium III 450MHz, 128MB RAM, 16 MB akcelerator 3D

komentarze czytelników


Zingus123  2008-03-22 - 16:47

kiedyś ściągnąłem te gierkę instalka miała bodajże 104 mb ...

arkadius2  2009-06-14 - 21:33

B. dobry dodatek do świetnej gry. Znacznie trudniejszy niż GR:DS.

Chudy Picio  2010-09-26 - 20:00

Witam. Od dość dawna poszukuję spolszczenia do Tom Clancy's Ghost Recon, Desert Siege i Island Thunder, ale nigdzie nie mogę tego znaleźć. Mam te 3 gry w na jednej płytce, w pakiecie Tom Clancy's Ghost Recon Complete. Najlepiej, gdyby to było spolszczenie profesjonalne, to znaczy i napisy, i dubbing. Jeśli ktoś by coś znalazł, to proszę pisać. Za każdą szybką pomoc w poszukiwaniach z góry dziękuje.

arkadius2  2013-03-04 - 15:42

Wiem że na pewno została spolszczona podstawka, wiec ciesz się że posiadasz wersję angielską. W wersji PL dubbing jest fatalny, a odprawy przed misją w formie tekstowej zawierają mnóstwo błędów.

9.0

LECHFREE  2014-11-28 - 19:13

Bardzo dobry dodatek.