Wyszukiwarka gier
Bandits: Phoenix Rising

Bandits: Phoenix Rising

PC
po premierze

Data wydania: 24 września 2002

Akcji, Samochodowe, Multiplayer, Singleplayer, Internet, LAN

Wojenna gra samochodowa osadzona w post-apokaliptycznych klimatach. Zasiadamy za kierownicą solidnie opancerzonego pojazdu i wyruszamy zmierzyć się z bezwzględnymi gangami. Nasze auto możemy wyposażyć w szereg narzędzi mordu, takich jak karabiny czy wyrzutnie rakiet. Mechanika jazdy stawia na widowiskowość i nie sili się na jakikolwiek realizm.

7.0

GRYOnline

7.4

Gracze

Oceń Grę
PC Windows

PC Windows

24 września 2002

Polskie napisy i dialogi.

Statystyki graczy z Moje Gry

7graczy grało w tę grę.

1gracz ukończył tę grę.

1gracz ukończył w 100%.

1 gracz dodał tę grę do Ulubionych.

Oceny i Recenzje

Producent: Grin

Wydawca: Pan Interactive

Polski wydawca: MarkSoft

Ograniczenia wiekowe: 12+

Bandits: Phoenix Rising to dynamiczna, futurystyczna gra samochodowa przypominająca nieco dawny przebój Interstate '76 oraz głośny film fabularny Mad Max. Rzecz dzieje się w bliżej nieokreślonej przyszłości na Ziemi zniszczonej wojną atomową. Powierzchnia naszej niegdyś pięknej i zielonej planety przypomina jałową pustynię poprzecinaną siecią dróg. Jest tylko jedno wielkie miasto Jericho City, otoczone potężnymi murami. Mieszka w nim elita ludzkości ciesząc się spokojem i dostatkiem. Reszta ludzkości toczy nieustanną walkę o przetrwanie na niekończących się pustkowiach, zbierając i wykorzystując wszystko to co pozostało po naszej cywilizacji, kawałki metalu, stali, itp. Oczywiście wszędzie panuje bezprawie i anarchia, a ludność cywilną terroryzują gangi samochodowe. Lecz tu samochód nie jest tym co widzimy obecnie na drogach. To mini czołg, chroniony pancerzem i wyposażony w szereg broni, karabinów, wyrzutni rakiet, itp. Gracz może stać się jednym z dwóch bohaterów (nawiasem mówiąc przywódców gangu Wolfpack) Fenneciem lub Rewdalfem, pomóc im dostać się do miasta Jericho City i uszczknąć trochę z jego legendarnego bogactwa. Droga do osiągnięcia tego celu nie jest prosta. Przed nami ponad 22 misje pełne rozbojów, walki i niezliczonych śmiercionośnych potyczek. Bandits: Phoenix Rising pozwala na rozgrywkę jedno i wieloosobową w kilku trybach, m.in. Death Match. Cały świat gry przedstawiony jest przy użyciu w pełni trójwymiarowej grafiki, generowanej przez zmodyfikowany silnik wykorzystany poprzednio w grze Ballistics.

Autor opisu gry:
Redakcja GRYOnline.pl

Ostatnia aktualizacja opisu: 19 sierpnia 2015

Publicystyka

7.0
dobra

Recenzja GRYOnline

Bandits: Phoenix Rising

Bandits: Phoenix Rising to dynamiczna, futurystyczna gra samochodowa przypominająca nieco dawny przebój Interstate '76 oraz głośny film fabularny Mad Max.

Bandits: Phoenix Rising - recenzja gry
Recenzujący:
Andrzej Jerzyk
Platforma:
PC Windows PC Windows
Data recenzji:
28 maja 2003

Wiadomości

Studio odpowiedzialne za Bionic Commando i Terminator Salvation oficjalnie zamknięte

pozostałe 13 sierpnia 2009 08:45

Studio odpowiedzialne za Bionic Commando i Terminator Salvation oficjalnie zamknięte

Recenzja: Bandits - Phoenix Rising

gry 28 maja 2003 12:23

Recenzja: Bandits - Phoenix Rising

Kolejna porcja patchy do pobrania

gry 27 maja 2003 17:33

Kolejna porcja patchy do pobrania

„Bandyci” i Indiana Jones – poprawki systemowe

gry 22 kwietnia 2003 13:13

„Bandyci” i Indiana Jones – poprawki systemowe

Bandyci w Polsce

gry 30 października 2002 15:46

Bandyci w Polsce

Nowe premiery...czyli co już dziś można kupić na zachodzie

gry 24 września 2002 11:46

Nowe premiery...czyli co już dziś można kupić na zachodzie

Premiera dema Bandits na ECTS

gry 14 sierpnia 2002 15:27

Premiera dema Bandits na ECTS

Oficjalna strona Bandits otwarta

gry 8 sierpnia 2002 08:55

Oficjalna strona Bandits otwarta

Pliki do pobrania

Popularne pliki do pobrania do gry Bandits: Phoenix Rising.

Wszystkie pliki do pobrania

Kody i triki

Wymagania sprzętowe

Wymagania sprzętowe gry Bandits: Phoenix Rising:

PC Windows

PC / Windows

Rekomendowane wymagania sprzętowe:
Pentium III 500MHz, 128MB RAM, 32MB akcelerator 3D.

Oceny gry

Średnie Oceny:

7.0

Ocena GRYOnline.pl

Średnia z 1 ocen gry wystawionych przez Recenzentów i Redaktorów GRYOnline.pl, Ekspertów i wybranych Graczy.

Oceny Recenzentów i Expertów
7.4

Ocena Graczy

Średnia z 119 ocen gry wystawionych przez użytkowników i graczy z GRYOnline.pl.

Oceń Grę

Oceny Recenzentów i Ekspertów

7.0
PC

Andrzej Jerzyk

Recenzent GRYOnline.pl

2003.05.28

Bandits: Phoenix Rising to dynamiczna, futurystyczna gra samochodowa przypominająca nieco dawny przebój Interstate '76 oraz głośny film fabularny Mad Max.

GRYOnline.pl:

Facebook GRYOnline.pl Instagram GRYOnline.pl X GRYOnline.pl Discord GRYOnline.pl TikTok GRYOnline.pl Podcast GRYOnline.pl WhatsApp GRYOnline.pl LinkedIn GRYOnline.pl Forum GRYOnline.pl

tvgry.pl:

YouTube tvgry.pl TikTok tvgry.pl Instagram tvgry.pl Discord tvgry.pl Facebook tvgry.pl