Tiny Troopers [PC]

Wzorowana na cyklu Cannon Fodder zręcznościowa gra akcji, w której obejmujemy dowództwo nad niewielką grupką solidnie uzbrojonych żołnierzyków. Naszym zadaniem jest głównie mordowanie setek wrogów. Kamera umieszczona jest wysoko nad głowami postaci, a całość oferuje mocno humorystyczne podejście do wojennej tematyki.

wersja językowa:
z polskimi napisami

Tiny Troopers data premiery gry na PC:

24 sierpnia 2012 ( światowa data premiery )

25 czerwca 2013 ( data wydania w Polsce )

24 sierpnia 2012 ( premiera w USA )

gry podobne do Tiny Troopers:

Alien Swarm
Cannon Fodder
Veterans

Akcji, elementy strategiczne, indie, strzelanki

Tiny Troopers to zręcznościowa strzelana, inspirowana kultową serią Cannon Fodder. Jest to produkcja niezależnego fińskiego studia Kukouri Mobile Entertainment, znanego z wydanej na urządzenia przenośne gry logicznej Mecha Worlds. Kolejna gra Finów pojawiła się na komputerach PC oraz najpopularniejszych systemach mobilnych.

Autorzy nie silili się na żadną powagę i zaoferowali luźny zestaw scenariuszy przedstawiający mocno humorystyczne podejście do tematu. Gracz przejmuje kontrolę nad niewielkim oddziałem żołnierzyków i wyrusza na współczesne pola bitewne w celu zamordowania setek wrogów. Akcja ukazana jest z kamery umieszczonej wysoko nad głowami bohaterów. W szeregach nieprzyjacielskich armii znajdziemy zwykłą piechotę, snajperów, a nawet czołgi.

Twórcy przygotowali trzydzieści rozbudowanych misji o wysokim poziomie trudności, które oferują sporą różnorodność wyzwań. Będziemy musieli m.in. chronić dziennikarza wojennego, bronić strategicznej pozycji przed falami nieprzyjaciół czy zdemolować struktury defensywne wrogów.

Wiele sukcesów okupimy śmiercią członków oddziału. Na szczęście nigdy nie zabraknie nam nowych rekrutów gotowych zająć miejsce poległych. Jednocześnie warto jednak ograniczyć straty do minimum, ponieważ doświadczeni żołnierze są bardziej wytrzymali niż żółtodzioby. W pomyślnym ukończeniu zadań pomagają zdobywane po drodze punkty dowodzenia, za które kupujemy lepsze uzbrojenie, wzywamy wsparcie w trakcie misji (np. w postaci nalotu) oraz wprowadzamy do drużyny specjalistów takich jak komandos, medyk czy wojak wyposażony w ciężkie działko maszynowe.

Tiny Troopers na komputerach PC charakteryzuje się prostą, lecz kolorową i niezwykle humorystyczną oprawą. Dodatkowo, w porównaniu z wersjami mobilnymi, edycja pecetowa może się pochwalić znacznie ulepszoną grafiką. Zwiększona została szczegółowość obiektów i tekstur, a zabawę dodatkowo umila ładniejszy system oświetlenia.

Tryb gry: single player   Cena gry w dniu premiery: 9,90 PLN

wymagania sprzętowe

Rekomendowane: Core 2 Duo 1.8 GHz, 2 GB RAM, karta grafiki 256 MB (GeForce 7900 lub lepsza), 500 MB HDD, Windows XP(SP3)/Vista/7

Tryb Zombie

Tryb Zombie [1:12]

Zwiastun z gry Tiny Troopers prezentujący specjalny tryb rozgrywki, w którym walczymy z zombie.

World of Tanks

World of Tanks

Zagraj za Darmo!

Royal Quest

Royal Quest

Zagraj za Darmo!

Shadow Warrior 2 Edycja Premium PL - PC - 99,90 zł

kup w sklepie

PC 99,90 zł

DRAGON BALL XENOVERSE 2 Deluxe Edition PL + DLC - PC - 199,80 zł

kup w sklepie

PC 199,80 zł

One Piece Pirate Warriors 3 - PC - 128,90 zł

kup w sklepie

PC 128,90 zł

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz
Wszystkie komentarze
24.06.2013 22:37
Kita8000
4
Pretorianin

Jutro premiera! Lecę do kiosku :)

27.09.2013 21:10
odpowiedz
craig10master
1
Junior

gra fantastyczna jak na indie daje 9

06.12.2014 20:52
odpowiedz
SpeedJ01
11
Chorąży
4.0

To strasznie słaba gra!!! Beznadziejne AI (bo czasami nie reaguje na naszą obecność), nudne misje (ubić tego, ubić
tamtego itd.), małe urozmaicenie klas (pomiędzy Grenadierem a Medykiem nie ma prawie żadnej różnicy), stosunkowo nudne chodzenie po niektórych mapach, bardzo mała kara za zabicie cywili i kurczaków (chyba z -10 za cywila i -5 za kurczaka) i pojawiające się czasami bugi. Przyznam się szczerze, grałem na Easy w większość misji, żeby mógł mnie ktoś później poprawić (jakby co).