Skylanders Giants [PS3]

Skylanders Giants to niecodzienna gra platformowa sprzedawana w zestawach zawierających specjalne figurki oraz stacje dokujące. Głównymi bohaterami gry są tytułowe olbrzymy, które próbują powstrzymać zapędy złego do szpiku kości Kaosa.

wersja językowa:
angielska

Skylanders Giants data premiery gry na PS3:

19 października 2012 ( światowa data premiery )

obecnie brak planów wydania ( w Polsce )

19 października 2012 ( Europejska premiera PAL )

21 października 2012 ( premiera w USA NTSC )

gry podobne do Skylanders Giants:

LittleBigPlanet
Rayman Origins
Skylanders: Spyro's Adventure

Zręcznościowe, fantasy, platformówki 3D, zabawki, multiplayer, kooperacja, figurkowe

Skylanders Giants to zręcznościowa platformówka będąca kontynuacja przeboju z 2011 roku pod tytułem Skylanders: Spyro’s Adventure. Grę opracowało te samo studio co wcześniejszy hit, czyli amerykańska firma Toys for Bob.

Fabularnie tytuł stanowi uzupełnienie poprzedniej części. Okazuje się, że podstępny Kaos korzystając z Portalu Mocy przeniósł do świata ludzi nie tylko Spyro oraz jego małych przyjaciół, ale także gigantyczne stwory, które również mają z nim na pieńku.

W pudełku oprócz płyty z grą, znalazło się miejsce na zabawki przedstawiające fantastyczne stwory oraz na specjalne urządzenie podłączane bezpośrednio do konsoli, czyli na tzw. Portal Mocy. Zabawę zaczynamy od postawienia figurki bohatera na portalu, który przenosi jej wirtualną wersję na ekran telewizora.

Nasi bohaterowie walczą z przeciwnikami, popisują się małpią zręcznością oraz rozwiązują nieskomplikowane łamigłówki. W dowolnym momencie rozgrywki możemy zmienić stwora korzystając ze wspomnianych figurek i Portalu Mocy. Każda z figurek posiada unikatowy wygląd, osobowość oraz umiejętności. Tytułowi giganci wobec swoich przeciwników stosują przede wszystkim rozwiązania siłowe. Biją ogromnymi pięściami, rzucają głazami i niszczą elementy otoczenia, co również jest istotnym elementem rozgrywki. W ten sposób możemy dostać się do trudniej dostępnych miejsc, np. robiąc dziurę w murze oddzielającego nas od zamku.

W tej części serii znalazło się miejsce dla szesnastu bohaterów. Co ciekawe, figurki z poprzedniego Spyro’s Adventure bez problemu współpracują z Skylanders Giants, co powoduje, że ogólna liczba bohaterów gry wzrasta do kilkudziesięciu.

Historię możemy przechodzić w kooperacji z kompanem lub rywalizować na specjalnie przygotowanych do tego arenach.

Wizualnie tytuł niewiele różni się od Skylanders: Spyro’s Adventure. Świat gry nadal jest kolorowy, ale jednocześnie dosyć ubogi w szczegóły. Z oczywistych względów najmniej atrakcyjnie prezentuje się wersja na konsolę Nintendo Wii.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: podzielony ekran   Liczba graczy: 1-2  
Oczekiwania czytelników: 7.6 / 10 na podstawie 5 głosów czytelników.  

cechy gry

cechy gry [1:25]

Materiał wideo z gry Skylanders Giants skupiający się na najważniejszych cechach tytułu. Promuje dodatkowe postacie - wymagane do gry figurki.

World of Tanks

World of Tanks

Zagraj za Darmo!

Royal Quest

Royal Quest

Zagraj za Darmo!

LEGO Harry Potter: Years 1-4 - PS3 - 59,90 zł

kup w sklepie

PS3 59,90 zł

Rayman Origins Essentials - PS3 - 47,90 zł

kup w sklepie

PS3 47,90 zł

Tekken Tag Tournament 2 Essentials - PS3 - 59,90 zł

kup w sklepie

PS3 59,90 zł

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz
Wszystkie komentarze
10.12.2012 18:54
jocker18
24
Centurion

suuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuper!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!