Szalone Króliki: Na żywo i w kolorze [XBOX 360]

Raving Rabbids: Alive and Kicking. Raving Rabbids: Alive and Kicking to zestaw zręcznościowych minigierek, stworzonych z myślą o technicznych możliwościach xboksowego kontrolera ruchu Kinect. Gra, wyprodukowana przez studia deweloperskie koncernu Ubisoft w Mediolanie i Paryżu, umożliwia wspólną zabawę dla maksymalnie czterech graczy.

wersja językowa:
z polskimi napisami

Szalone Króliki: Na żywo i w kolorze data premiery gry na X360:

01 listopada 2011 ( światowa data premiery )

04 listopada 2011 ( data wydania w Polsce )

04 listopada 2011 ( Europejska premiera PAL )

01 listopada 2011 ( premiera w USA NTSC )

gry podobne do Raving Rabbids: Alive and Kicking:

Kinect Sports
Twister Mania
Game Party: In Motion

Zręcznościowe, Kinect

Raving Rabbids: Alive and Kicking to typowa grą imprezowa mogąca uatrakcyjnić weekendowe spotkania ze znajomymi lub przyjaciółmi. W oferowanych przez nią krótkich mini-grach, które mają wyjątkowo klarowne zasady i intuicyjne sterowanie, może uczestniczyć maksymalnie czterech graczy. Dzięki prostocie zabawy, nawet osoby nieobyte z konsolami będą w stanie rywalizować z doświadczonymi weteranami FPS-ów.

W odróżnieniu od poprzednich odsłon wydawanych na konsolę, Wii, Raving Rabbids: Alive and Kicking nie korzysta z żadnych fizycznych kontrolerów, takich jak pad. Dzięki kamerze Kinecta, gra śledzi nasze ruchy, przez co sami stajemy się postaciami uczestniczącymi w rozgrywce, a nasz pokój polem gry.

Jedną z umieszczonych w zestawie mini-gier jest na przykład zabawa w dopasowywanie kształtów. Cztery osoby muszą ustawić się przed kamerą w taki sposób, by ich połączone i widoczne na ekranie sylwetki idealnie wpasowały się w wyznaczony obszar. Kształtem tym może być zarówno fantazyjna figura geometryczna jak i rysunek ufo. Jeżeli uda się nam wytrzymać w oczekiwanej od nas pozycji przez kilka sekund, konsola robi wspólne zdjęcie wszystkim uczestnikom zabawy, które można wysłać następnie chociażby na Facebooka.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: podzielony ekran   Liczba graczy: 1-4   Nośnik: 1 DVD   Wykorzystuje: Kinect  
Oczekiwania czytelników: 9.4 / 10 na podstawie 13 głosów czytelników.   Cena gry w dniu premiery: 179,99 PLN

zwiastun na premierę

zwiastun na premierę [1:01]

0:57

Video Szalone Króliki: Na żywo i w kolorze

trailer #1

0:46

Video Szalone Króliki: Na żywo i w kolorze

spot #1

0:50

Video Szalone Króliki: Na żywo i w kolorze

spot #2

komentarze czytelników


TheHardcor  2011-07-23 - 15:53

Jestem pierwszy,ale numer!A co do gry,to myślę że nie będzie taka zła,będzie w sam raz na imprezy.Ale chciałbym aby powrócił Rayman w klasycznej platformówce.

neo987  2011-07-26 - 22:51

@TheHardcor przecież Rayman Origins nadchodzi więc się doczekasz powrotu do korzeni:) Co do gry to bardzo ciekawie się zapowiada.Głównie to do imprez lub do wspólnej gry ze znajomymi dobra będzie.

Portalus  2011-11-01 - 19:19

Nie rozumiem dlaczego na polskiej okładce jest Pegi 7 a na tej tu pokazanej Pegi 12.

puyolpl  2012-07-06 - 16:57

Bardzo dużo różnych mini-gier do wyboru i większość z nich jest naprawdę zabawna. Można się pośmiać i trochę zmęczyć. Jak dla mnie pozycja obowiązkowa dla wszystkich posiadaczy kinecta.

8.5

Maciej70b  2013-01-13 - 08:54

>Portalus ...

gwpodziewski  2014-01-19 - 10:23

Wyjątkowo prymitywna i durna gra. Beznadziejna grafika, dramatycznie niski poziom zadań sprawnościowych, gra polega głównie na wygłupach się przed telewizorem a Kinect w kółko robi zdjęcia graczom. Zdecydowanie nie polecam- zamiast tego zdecydowanie lepiej kupić dzieciakom Kinect Sports season 1 i 2 lub Carnival Games.